Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje 25-latek. Leżał pobity pod płotem
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 16.06.2024 16:34

Nie żyje 25-latek. Leżał pobity pod płotem

karetka
fot. materiały własne (zdj. ilustracyjne)

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (15-16 czerwca) przed jedną z dyskotek w miejscowości Wtórek w Wielkopolsce. Służby zostały wezwane do nieprzytomnego 25-latka, który został pobity. Niestety pomimo szybkiej reakcji medyków i przetransportowania mężczyzny do szpitala, lekarzom nie udało się go uratować.

Wielkopolska. 25-latek nie żyje, śmiertelne pobicie przed dyskoteką

W nocy z 15 na 16 czerwca w miejscowości Wtórek (woj. wielkopolskie) służby otrzymały zgłoszenie o pobiciu przed jedną z dyskotek. Incydent wydarzył się ok. godz. 1 w nocy. Doszło do bójki pomiędzy uczestnikami zabawy, która przerodziła się w poważną bijatykę. Jeden z uczestników zdarzenia został odnaleziony nieprzytomny pod płotem. To 25-letni mężczyzna został natychmiast przetransportowany do szpitala

Dramat w Małopolsce. Pożar zabytkowego kościoła. Z żywiołem walczyło wielu strażaków

25-latek zmarł w szpitalu

Pobity 25-latek w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Niestety lekarzom nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł w nocy w wyniku odniesionych obrażeń.

ZOBACZ: Osobówka roztrzaskało się słupie. Nie żyje 18-letnia dziewczyna

Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie. Mundurowi poinformowali już o zatrzymaniu kilku osób. Prowadzone są czynności z ich udziałem. Wiadomo, że ofiarą bójki był 25-letni mieszkaniec Kalisza.

Kolejne śmiertelne pobicie w ciągu ostatnich dni

Zaledwie kilka dni temu doszło do równie tragicznego zdarzenia i śmiertelnej bójki podczas Fun Festivalu w Sosnowcu. Tam grupa 16-latków pobiła 28-letniego Marcina, piłkarza KS Spójni Landek, a zawodowo funkcjonariusza Służby Więziennej. Sąd zdecydował o umieszczeniu nastolatków w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy.

ZOBACZ: Nie żyje młody polski piłkarz. Został pobity przez grupę nastolatków

28-letni mężczyzna został znaleziony nieprzytomny nieopodal Zagłębiowskiego Parku Sportowego. Zwrócił uwagę nastolatkom, którzy szukali okazji do bójki. Doszło do awantury, w wyniku której 28-latek został brutalnie pobity. Zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.