Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nagranie z szalejącą babcią zdobyło miliony wyświetleń
Patryk Przybyłowski
Patryk Przybyłowski 06.05.2021 14:25

Nagranie z szalejącą babcią zdobyło miliony wyświetleń

logo tekst
goniec.pl

O szalejącej kobiecie wiemy tylko tyle, że domownicy nazywają ją „Mama C”. Właśnie taką informację umieściła w opisie filmu Neil Colie, która zamieściła nagranie w serwisie YouTube w 2014 roku. 

- Neil! Twoja babcia stała się hitem internetu! Nie mogę przestać odtwarzać w kółko tego filmu, ona jest najlepsza. Dzięki za podzielenie się tym urywkiem twojego życia i liczymy na więcej filmów z twoją babcią - dodaje kolejny internauta.

Być może to wspomnienie młodszych lat, bądź po prostu dobry rytm utworu sprawiły, że seniorka dziarskim krokiem rozpoczęła swój układ taneczny. Niestety, zapewne na zawsze pozostanie to jej słodką tajemnicą.

Końcówka lat 90. ubiegłego wieku przyniosła nam wiele szlagierów muzycznych, które do dzisiaj królują podczas imprez tanecznych. Jedną z takich piosenek jest bez wątpienia „Ice Ice baby”, którą na salony wprowadził Vanilla Ice.

- Dalej babciu! Kiedy ona jest w kuchni, to nie tylko gotuje, spaja całą rodzinę i doskonale się przy tym bawi. Wydaje mi się, że nawet pies wkręcił się w całą zabawę. Co za piękny sposób na utrzymanie młodości ducha i ciała. Nie przestawaj bawić się babciu - czytamy w komentarzu pod filmem.

Niestety dla komentujących osób, które jednoznacznie były zachwycone nagraniem, babcia już nigdy więcej nie pojawiła się na kanale Neil. Do tej pory nagranie jej tańca zbiera jednak kolejne wyświetlenia od nowych wprawionych w pozytywne zdziwienie osób.

[EMBED-242]

Od tamtego czasu wideo z babcią zostało wyświetlone ponad 9 milionów razy. W komentarzach można znaleźć wiele słów zachwytu nie tylko nad wzorowym zdrowiem seniorki, ale także nad jej pogodą ducha.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Tagi: