Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Morderstwo w polskim mieście. Nie żyje 62-letnia kobieta
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 03.03.2024 20:39

Morderstwo w polskim mieście. Nie żyje 62-letnia kobieta

radiowóz policja
Iberion

W Chocianowie (woj. dolnośląskie) doszło do przerażającej zbrodni. Służby zostały wezwane do jednego z mieszkań. Tam dokonali strasznego odkrycia. W środku znajdowały się zwłoki 62-letniej kobiety. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, które “ma charakter kryminalny”.

Chocianów: znaleziono zwłoki 62-letniej kobiety

Do zdarzenia doszło w niedzielę, w Chocianowie (pow. Polkowicki). Strażacy ok. godz. 13 otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonej osoby, która nie mogła skontaktować się ze swoją krewną. Kiedy służby dotarły do mieszkania, dokonały makabrycznego odkrycia. Znaleziono ciało 62-letniej kobiety. Najprawdopodobniej została zamordowana.

Kelnerka nie zdążyła uciec. Szczegóły po wybuchu gazu na Śląsku

Nie żyje 62-letnia kobieta. Doszło do morderstwa

O zdarzeniu niezwłocznie poinformowano policję. Funkcjonariusze nie zdradzają obecnie zbyt wielu szczegółów, jednak pewnym jest, że kobieta nie zmarła z przyczyn naturalnych. Na miejscu wciąż prowadzone są czynności służb, które mają wyjaśnić przyczyny tragedii.

Mogę potwierdzić, że miało miejsce zdarzenie o charakterze kryminalnym. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła 62-letnia mieszkanka Chocianowa. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia – przekazał w rozmowie z PAP asp. Przemysław Rybikowski z KPP w Polkowicach.

Zabójstwo w Chocianowie

Według nieoficjalnych doniesień, śledczy nie mają wątpliwości co do tego, że ktoś zamordował 62-latkę. Dziennikarze TVP3 ustalili, że kobieta prawdopodobnie została pozbawiona życia w brutalny sposób. Napastnik miał odebrać jej życie, zadając ciosy ostrym narzędziem. Następnie podjął się ucieczki z miejsca zdarzenia.

Źródło: Fakt.pl