Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragiczny wypadek na Podlasiu, zginęła cała rodzina. "Niedawno był ich ślub"
Natalia Janus
Natalia Janus 12.07.2022 19:59

Tragiczny wypadek na Podlasiu, zginęła cała rodzina. "Niedawno był ich ślub"

wypadek
Źródło/ OSP Olsza

Do tego makabrycznego wypadku doszło w ubiegłą niedzielę w Szuszalewie (woj. podlaskie). Aż trzy osoby straciły życie w zderzeniu dwóch samochodów osobowych i busa. Jedną z ofiar było małe, niespełna roczne dziecko. Jak się później okazało, dorosłymi ofiarami byli rodzice malutkiego Kacperka. - Niedawno był ich ślub - powiedziała zrozpaczona matka zmarłej 28-latki.

Nie żyje cała rodzina. "Niedawno był ich ślub"

Do tragedii doszło w Szuszalewie doszło w niedzielę 10 lipca po południu. W tragicznym wypadku samochodowym straciły życie cała rodzina - 33-letni mężczyzna, 28-letnia kobieta i ich niespełna roczne dziecko. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca audi podczas manewru wyprzedzania fiata zmusił jadącego z naprzeciwka kierowcę volkswagena do zjechania na lewy pas, gdzie doszło do zderzenia z fiatem ducato. Pomimo tego, że na miejsce od razu wezwano odpowiednie służby i medyków, rodziny nie dało się już uratować.

wypadek
wypadek

Źródło/ OSP Olsza

Rodzina ofiar jest zdruzgotana. "Kacperek był takim cudownym dzieckiem"

Niespodziewana śmierć młodej rodziny wstrząsnęła ich bliskimi ofiar. Jak dowiedział się "Super Express" 28-latka i 33-latek niedawno wzięli ślub. - To dla nas straszna tragedia. Tak niedawno był ich ślub, a Kacperek był takim cudownym dzieckiem. Śmiał się, gadał po swojemu i właśnie zaczynał chodzić - powiedziała w rozmowie z portalem se.pl załamana matka Katarzyny, Jadwiga.

wypadek

Źródło/ OSP Olsza

Łez nie może powstrzymać także ojciec 28-latki. - Przez jednego głupola zginęła cała rodzina - rozpacza mężczyzna.

Prokuratura wkrótce ma przedstawić 35-letniemu mieszkańcowi gminy Lipsk zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyźnie może grozić kara do 8 lat pobawienia wolności. Jak przekazała policja, 35-latek w momencie wypadku był trzeźwy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl, goniec.pl