Goniec.pl

Facebook.com/Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach

Łódzkie: Tragiczny wypadek pod Skierniewicami, auto zderzyło się ze słupem elektrycznym

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Jakub Franek

Tragiczny wypadek w miejscowości Strobów pod Skierniewicami. 47-kierowca uderzył w słup elektryczny na drodze powiatowej. Mężczyzna zginął na miejscu wypadku. Policja i prokuratura prowadzą śledztwo w celu ustalenia okoliczności wypadku.

Śmiertelny wypadek pod Skierniewicami

Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej w miejscowości Strobów pod Skierniewicami (woj. łódzkie ). 27 stycznia w godzinach wieczornych 47-letni kierowca samochodu osobowego zderzył się z transformatorem energii elektrycznej. Słup zawalił się na jego auto, przygniatając je.

Na miejscu zdarzenia działali strażacy z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Skierniewicach i zespół ratownictwa medycznego. Pomimo godzinnej akcji ratunkowej, poszkodowany kierowca zmarł na miejscu zdarzenia. Po zakończonej akcji strażaków miejsce zostało zabezpieczone przez pogotowie energetyczne.

Policja prowadzi śledztwo

Na miejscu działa prokuratura oraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach. Wedle wstępnych ustaleń przyczyną wypadku była utrata panowania nad samochodem przez zmarłego kierowcę. Na jego ciele znaleziono również ślady porażenia prądem elektrycznym.

- Obrażenia, które odniósł, świadczą, że mogło dojść do porażenia prądem. Czynności na miejscu wykonywała skierniewicka policja pod nadzorem prokuratora. W toku dalszego śledztwa będą badane przyczyny wypadku — mówi nadkomisarz Magdalena Studniarek z KMP w Skierniewicach.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: KM PSP Skierniewice, skierniewice.naszemiasto.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Jakub Franek

Jestem studentem III roku prawa UMK. Szczególnie interesuję się technikami kryminalistycznymi i historią ich rozwoju. Jednocześnie mam słabość do starych filmów sensacyjnych i gier fabularnych. W chwilach wolnych zajmuję się sadem słuchając audiobooków.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]