Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Lepiej wypłać pieniądze, ING Bank Śląski wydał komunikat. Szykują się utrudnienia
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 18.09.2023 13:47

Lepiej wypłać pieniądze, ING Bank Śląski wydał komunikat. Szykują się utrudnienia

None
(zdj. ilustracyjne) materiały własne Iberion

Ogromne utrudnienia w jednym z największych banków w Polsce. Klienci powinni się już teraz przygotować na to, że nie będą mogli skorzystać z części usług. Daty utrudnień są dwie i jedna z nich przypada już na noc z wtorku (19.09) na środę (20.09).

Klienci dużego banku otrzymali komunikat, szykują się wielkie utrudnienia

Prace serwisowe zablokują część usług oferowanych przez ING Bank Śląski. Bank wydał specjalne komunikaty, aby przygotować wszystkich na to, że w dwóch terminach niektóre akcje będą zwyczajnie niemożliwe.

ING Bank Śląski zaplanował prace, które przyniosą ze sobą utrudnienia na noc z 19 na 20 września (z wtorku na środę) oraz w nocy z 23 na 24 września (z soboty na niedzielę). Lista ograniczeń nie jest krótka. Klienci muszą się na to przygotować.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Prace serwisowe w ING Banku Śląskim, mamy listę utrudnień

Prace serwisowe w ING Banku Śląskim zaplanowane na noc z 23 na 24 września określone zostały, jako „niezbędne”. - W tym czasie część naszych usług będzie niedostępna - jasno komunikuje bank. O jakich usługach mowa?

ING Bank Śląski zablokuje możliwość zmieniania limitów, zamawiania kart płatniczych, przypisywanie kart w aplikacji Moje ING w telefonie, czy dodawania i obsługiwania kart w portfelach mobilnych na telefonie. Dodatkowo z racji prac serwisowych niemożliwe będzie uruchomienie i zarządzenia usługą Visa mobile, wykonywanie operacji na rachunku karty kredytowej, a nawet nadanie numeru PIN do karty płatniczej czy kredytowej.

- Od 22:00 w sobotę 23 września do 10:30 w niedzielę 24 września możesz mieć problem z: składaniem wniosków w Moim ING i przez naszą stronę www (np. o konto wraz z kartą), obsługą kart w ING Business, korzystaniem z urządzeń gotówkowych (bankomaty, wpłatomaty) - dodaje w specjalnym komunikacie ING Bank Śląski. Lepiej wcześniej wypłacić gotówkę i mieć przy sobie pieniądze. To jednak nie wszystko.

Spore utrudnienia dla klientów ING Banku Śląskiego planujących podróż

ING Bank Śląski szykuje klientów na problemy już we wtorek 19 września. W nocy z 19 na 20 usługa Austrada Autopay będzie niedostępna. To ważna informacja dla wszystkich planujących podróż.

- W nocy z 19 na 20 września od 22:00 do 4:00 dostawca usługi Autostrady Autopay planuje prace serwisowe. W tym czasie przejazdy autostradami będą odbywały się normalnie. Płatności za przejazd zostaną pobrane po zakończeniu prac serwisowych. Podczas prac serwisowych mogą występować problemy z zakładaniem usługi i dodawaniem nowych pojazdów - dodał bank w specjalnym komunikacie skierowanym do klientów.