NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Lepiej kup znicze teraz, takich okazji może już nie być. Sklepy walczą na oferty
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 30.09.2023 15:42

Lepiej kup znicze teraz, takich okazji może już nie być. Sklepy walczą na oferty

znicze
Agata Jaroszewska goniec.pl

Promocja na znicze jeszcze we wrześniu? Sklepy zaskoczyły klientów i zachęcają do kupna lampek, które we Wszystkich Świętych staną na grobach na cmentarzach w całym kraju. Jedna sieć już nie tylko kusi niższą ceną, ale wręcz… rozdaje znicze zupełnie za darmo.

Promocja na znicze, sklepy zaskoczyły klientów ofertą

Znicze już pojawiły się w sklepach w całej Polsce. Klienci nie ukrywają swojego zdziwienia, iż ponad miesiąc przed Wszystkimi Świętymi już można zrobić zapasy, tak by znicz pojawił się na każdym grobie.

Nie mniejsze zaskoczenie wywołują promocje. Chociaż przeważnie szansa na oszczędności wywołuje zadowolenie, to część osób wyraża zdziwienie, że już pod koniec września wprowadzane są promocje na znicze. Kaufland poszedł o krok dalej niż Biedronka.

Krzysztof Ibisz zamieścił nekrolog. Kondolencje spływają ze wszystkich stron

Kaufland już we wrześniu rozdaje znicze za darmo

Promocja na znicze w Kauflandzie obowiązuje już od czwartku 28 września. Aż do środy 4 października można nie tylko kupić znicze taniej, ale wręcz dostać je zupełnie za darmo. Wszystko za sprawą oferty “Pamięć nie zgaśnie”.

Kaufland przygotował dla klientów kupujących znicze na Wszystkich Świętych wcześniej promocję 2+1 gratis. Niemiecka sieć rozda za darmo każdy trzeci wkład Agnes. Co ważnie promocja nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi, ale wkłady można mieszać ze sobą dowolnie. To jednak nie wszystko.

Promocja w Kauflandzie to nie tylko darmowe wkłady, ale również niższe ceny zniczy. Oferta wyboru lampek na Wszystkich Świętych jest wyjątkowo szeroka, a ich ceny atrakcyjne, jak na ofertę dostępną na koniec września. Część klientów na pewno skusi się na zakup w ramach promocji ze względu na obawę, że przed 1 listopada ceny w sklepach będą wyższe. Wiemy, ile kosztują znicze i wkłady w promocyjnych cenach.

Promocje na znicze, klienci mają w czym wybierać

Co oferuje Kaufland? Wybór zniczy oraz wkładów w promocyjnych cenach powala. Można kupić m.in. znicz serce S2 (gramatura 180 g) za 24,99 zł (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,99 zł), znicz szklany piórko Z–440 (gramatura 75 g) za 8,99 zł (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,99 zł), znicz kulka szlif (gramatura 70 g) za jedyne 7,99 zł (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99 zł), czy znicz LED subito migający z bateriami (2 x R6) za 14,99 zł (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł). Wkłady Angela parafinowy klienci Kauflandu mogą kupić za jedyne 2,49 zł (wcześniej 3,99 zł) lub wkład olejowy RC06 za 5,99 zł (wcześniej 8,99 zł).

Biedronka nie śpi i również oferuje już w swoich sklepach znicze. Klienci mogą kupić 13 cm lampkę już za 3,99 zł. Według producenta ma ona świecić do 27 godzin. Nie brakuje również oferty zniczów LED (kosztują 4,99 zł). Carrefour zdecydował się na wprowadzenie promocji na znicze. 25 proc. taniej kupisz wkłady olejowe Angela, a osoby chcące kupić cały znicz mogą skorzystać z oferty “mały znicz taniej o 50 proc.”.