Goniec.pl
[II-51]

instagram.com/_just__queen_

Latami powiększała usta i policzki. Teraz jej twarz wprawia w osłupienie

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Operacje plastyczne całkowicie zmieniły wygląda 32-letniej Anastasi. Ukrainka zaczęła od regularnego powiększania ust i kości policzkowych. Z czasem coraz bardziej ingerowała w swoją urodę i decydowała się na poważniejsze zabiegi. Dzisiaj ma już na koncie długą listę wizyt u chirurga. Ujawniła jednak, że to jeszcze nie koniec.

Anastasia Po­kre­sh­chuk jeszcze niedawno nie wyróżniała się w tłumie, ale wreszcie zdecydowała się na operację plastyczną. Wcześniej wyglądem przypominała wiele innych dziewczyn. W ostanim czasie jednak jej uroda uległa całkowitej zmianie. Zabiegi medycyny estetycznej stały się jej pasją.

Podczas pierwszej operacji plastycznej 32-letnia Ukrainka postanowiła powiększyć usta oraz kości policzkowe. Zabieg ten powtarzała regularnie. Obecnie jej części twarzy osiągają imponujące rozmiary. To jednak nie koniec. Anastasia zmieniła w sobie więcej rzeczy.

Operacja plastyczna goni operację

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Anastasia nieraz już podkreślała, że przed nią jeszcze wiele operacji plastycznych. Ukrainka nie traci czasu na czytanie złośliwych i krytycznych komentarzy, ponieważ uważa, że dzisiaj wygląda znacznie lepiej. Wcześniej nie była zadowolona ze swojego wyglądu.

 Instagram influencerki śledzi już ponad 200 tysięcy internautów, którzy mogą obserwować kolejne zmiany w wyglądzie internetowej gwiazdy. Mieszkająca w Kijowie Anastasia chętnie pozuje do zdjęć. Przed poddaniem się zabiegom medycyny estetycznej nie była tak pewna siebie.

[EMBED-243]

Po tym, jak jej kości policzkowe i usta osiągnęły satysfakcjonujące rozmiary, modelka zdecydowała się pójść krok dalej i zacząć zmieniać inne partie ciała. Choć sama uważa, że jeszcze nie jest tak sztuczna, niektórzy mają zgoła odmienne zdanie.

Wszystkie operacje plastyczne Anastasi Po­kre­sh­chuk

32-letnia Ukrainka mogłaby opowiadać o swoich operacjach plastycznych godzinami. Chętnie chwali się efektami zabiegów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co ciekawe, Anastasia uważa, że nadal wygląda bardziej naturalnie niż modelki po retuszu zdjęć.

Po kościach policzkowych i ustach Ukrainka zajęła się tłuszczem. 32-latka poddała się liposukcji z pleców, ud, boków i kolan. Następnie postanowiła podnieść pośladki i wypełnić je, by stały się jędrniejsze.

W trakcie wizyt w gabinecie medycyny estetycznej modelka zdecydowała się na wyrzeźbienie brzucha i stworzenie sześciopaku. Z pewnością zaoszczędziła na czasie, który poświęciłaby na ćwiczenia. Jednak prawdopodobnie musiała sięgnąć głęboko do portfela.

Oprócz tego Anastasia ma za sobą powiększenie biustu oraz wykonanie licówek. Z jej relacji na Instagramie wynika, że to nie koniec operacji plastycznych. Jak wam się podobają efekty? Na pierwszym zdjęciu widać, jak wyglądała przed zmianami. Zobaczcie jej przemianę.

[EMBED-839]

[EMBED-840]

[EMBED-838]

  • Nieoficjalnie: od 1 września 2022 roku do szkół wchodzi nowy przedmiot: historia Polski XX i XXI wieku

  • Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Goście zamarli, panna młoda poślubiła jednego z gości

  • Już od 1 czerwca ważna zmiana w przepisach ruchu drogowego. Dotyczy pieszych

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: mateusz.sidorek@goniec.pl

Podobne artykuły

kremlin.ru

Wiadomości

Kto po Putinie? Ekspert wskazał osobę, która może przejąć władzę w Rosji

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wstrząsające nagranie z granicy. Białoruscy strażnicy rzucali na drut cudzoziemców

Czytaj więcej >
powrót połączenia kolejowego

Wiadomości

Wraca kultowy pociąg "Słoneczny". Po dwóch latach przerwy podróżni łatwiej dojadą nad morze

Czytaj więcej >
Szykuje się rewolucja w emeryturach, Skarbówka odda seniorom pieniądze

Wiadomości

Luka w przepisach dotyczących bonu turystycznego. Dodatkowe 500 złotych na dziecko wciąż możliwe

Czytaj więcej >

Wiadomości

Obowiązkowa hospitalizacja i kwarantanna. Minister zdrowia podpisał rozporządzenia dot. małpiej ospy

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News, PETRAS MALUKAS/AFP/East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wiadomości

Sondaż zaufania do polityków. Duda na czele, jest kilka niespodzianek

Czytaj więcej >