Goniec.pl
operacja plastyczna no nieźle

instagram.com/_just__queen_

Latami powiększała usta i policzki. Teraz jej twarz wprawia w osłupienie

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Operacje plastyczne całkowicie zmieniły wygląda 32-letniej Anastasi. Ukrainka zaczęła od regularnego powiększania ust i kości policzkowych. Z czasem coraz bardziej ingerowała w swoją urodę i decydowała się na poważniejsze zabiegi. Dzisiaj ma już na koncie długą listę wizyt u chirurga. Ujawniła jednak, że to jeszcze nie koniec.

Anastasia Po­kre­sh­chuk jeszcze niedawno nie wyróżniała się w tłumie, ale wreszcie zdecydowała się na operację plastyczną. Wcześniej wyglądem przypominała wiele innych dziewczyn. W ostanim czasie jednak jej uroda uległa całkowitej zmianie. Zabiegi medycyny estetycznej stały się jej pasją.

Podczas pierwszej operacji plastycznej 32-letnia Ukrainka postanowiła powiększyć usta oraz kości policzkowe. Zabieg ten powtarzała regularnie. Obecnie jej części twarzy osiągają imponujące rozmiary. To jednak nie koniec. Anastasia zmieniła w sobie więcej rzeczy.

Operacja plastyczna goni operację

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Anastasia nieraz już podkreślała, że przed nią jeszcze wiele operacji plastycznych. Ukrainka nie traci czasu na czytanie złośliwych i krytycznych komentarzy, ponieważ uważa, że dzisiaj wygląda znacznie lepiej. Wcześniej nie była zadowolona ze swojego wyglądu.

 Instagram influencerki śledzi już ponad 200 tysięcy internautów, którzy mogą obserwować kolejne zmiany w wyglądzie internetowej gwiazdy. Mieszkająca w Kijowie Anastasia chętnie pozuje do zdjęć. Przed poddaniem się zabiegom medycyny estetycznej nie była tak pewna siebie.

[EMBED-243]

Po tym, jak jej kości policzkowe i usta osiągnęły satysfakcjonujące rozmiary, modelka zdecydowała się pójść krok dalej i zacząć zmieniać inne partie ciała. Choć sama uważa, że jeszcze nie jest tak sztuczna, niektórzy mają zgoła odmienne zdanie.

Wszystkie operacje plastyczne Anastasi Po­kre­sh­chuk

32-letnia Ukrainka mogłaby opowiadać o swoich operacjach plastycznych godzinami. Chętnie chwali się efektami zabiegów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co ciekawe, Anastasia uważa, że nadal wygląda bardziej naturalnie niż modelki po retuszu zdjęć.

Po kościach policzkowych i ustach Ukrainka zajęła się tłuszczem. 32-latka poddała się liposukcji z pleców, ud, boków i kolan. Następnie postanowiła podnieść pośladki i wypełnić je, by stały się jędrniejsze.

W trakcie wizyt w gabinecie medycyny estetycznej modelka zdecydowała się na wyrzeźbienie brzucha i stworzenie sześciopaku. Z pewnością zaoszczędziła na czasie, który poświęciłaby na ćwiczenia. Jednak prawdopodobnie musiała sięgnąć głęboko do portfela.

Oprócz tego Anastasia ma za sobą powiększenie biustu oraz wykonanie licówek. Z jej relacji na Instagramie wynika, że to nie koniec operacji plastycznych. Jak wam się podobają efekty? Na pierwszym zdjęciu widać, jak wyglądała przed zmianami. Zobaczcie jej przemianę.

[EMBED-839]

[EMBED-840]

[EMBED-838]

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >