Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Lara Gessler przerwała milczenie, powiedziała, co działo się w jej rodzinnym domu. "Zostaliśmy sami"

4 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Irmina Jach

Lara Gessler udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała, jaką matką i babcią jest Magda Gessler. Córka gwiazdy TVN przyznała, że nie miała łatwego dzieciństwa, bo jej rodzicielka jest "zachłyśnięta życiem". Mogła więc liczyć głównie na ojca.

Lara Gessler - mimo że również specjalizuje się w kulinariach - zyskała popularność głównie dzięki sławnej matce. Celebrytka święci tryumfy na Instagramie, a rzesze fanów obserwują, jak wyglądają jej zmagania z rodzicielstwem.

Lara Gessler opowiedziała, jaką matką była Magda Gessler. "Zostaliśmy sami"

Lara Gessler miała bardzo ciekawe dzieciństwo. Córka Magdy Gessler nie ukrywa, że głęboka więź łączyła ją przede wszystkim z ojcem. Śmierć Piotra Gesslera, który odszedł niespodziewanie w sierpniu ubiegłego roku , była dla niej ogromnym ciosem.

- Moi rodzice się rozstali, gdy ja miałam niecałe dziewięć lat. To znaczy, rozstali się… Moja mama wyszła z domu. Po prostu. Ja zostałam z moim tatą, z Tadkiem, pierwszym synem mojej mamy. Zostaliśmy sami - mówiła Lara Gessler w podcaście "Tak mamy".

Celebrytka przyznała, że dzieci nie były w centrum zainteresowania sławnej matki. - Moja mama jest tak zachłyśnięta życiem, że jest trochę tak, że te dzieci były dla niej zawsze skutkiem ubocznym tego życia. […] I to życie gdzieś tam jest dla niej tak ważne, że dzieci były trochę na doczepkę - opowiadała. Sytuacja odmieniła się, kiedy Lara Gessler dorosła. Obecnie Magda Gessler jest dla córki niezastąpionym wsparciem. Wspaniale sprawdza się także w roli babci. Gwiazda TVN chętnie towarzyszy wnuczce nawet na wakacjach, odciążając zmęczonych rodziców.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Oburzające nagranie z samolotu polskich linii lotniczych. Piloci zostali zawieszeni
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje Ryszard Niemiec. PZPN pogrążone w żałobie
Czytaj więcej >

Wiadomości

Dawid Kubacki pobił rekord Adama Małysza. Nie dokonał tego wcześniej żaden Polak
Czytaj więcej >

Wiadomości

Myśleli, że nikt tego nie zauważy? "Wiadomości" TVP chciały nabrać widzów
Czytaj więcej >

Wiadomości

18-latka przeżyła śmierć kliniczną. Ujawniła, co widziała "po drugiej stronie"
Czytaj więcej >

Wiadomości

Uczennica zagadała do Rafała Trzaskowskiego w pociągu. Nagranie jest hitem sieci
Czytaj więcej >
Irmina Jach

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]