Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Mazowsze: Śmiertelny wypadek w Woli Pawłowskiej. Nie żyją trzy osoby
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 04.06.2022 12:43

Mazowsze: Śmiertelny wypadek w Woli Pawłowskiej. Nie żyją trzy osoby

Straż pożarna wypadek
Facebook.com OSP KSRG Rydzewo

Tragiczny poranek na drodze w Woli Pawłowskiej nieopodal Ciechanowa. W wypadku samochodowym zginęły trzy osoby. Auto wypadło z łuku i uderzyło w drzewo. Nie ma utrudnień w ruchu.

W sobotę 4 czerwca po godzinie 5 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dramatycznym zdarzeniu na drodze gminnej w Woli Pawłowskiej na Mazowszu.

Jadący w kierunku Chotumia samochód osobowy marki audi na łuku wypadł z trasy i uderzył w stojące w pobliżu drzewo. Autem podróżowały trzy osoby.

Trzy ofiary wypadku w Woli Pawłowskiej

- Śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał 34 lata, tożsamość drugiego jest aktualnie ustalana - powiedziała w rozmowie z portalem Goniec.pl oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie podkom. Bożena Kuklak.

Trzecią pasażerką była 30-letnia kobieta. W ciężkim stanie została ona przetransportowana do szpitala. Lekarzom niestety nie udało się uratować jej życia.

RMF FM podaje, że prawdopodobną przyczyną tragedii była nadmierna prędkość, jednak podkom. Kuklak podkreśla, że zbyt wcześnie, by mówić o tym, co doprowadziło do wypadku. Sprawę wyjaśniać będą odpowiednie służby. Na miejscu nie występują żadne utrudnienia w ruchu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl