Goniec.pl
[II-51]

East News TRICOLORS

Magda i Lara Gessler zalały się łzami. Smutne sceny na pogrzebie Piotra Gesslera

3 Września 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W piątek 3 września Magda Gessler pojawiła się na pogrzebie swojego byłego męża. Podczas uroczystości obecni byli również Lara Gessler i jej partner. Urna z prochami Piotra Gesslera została pochowana na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Wśród żałobników można było dostrzec między innymi Ryszarda Kalisza oraz Tadeusza Müllera. Uwagę przyciągnęła nietypowa urna.

Magda Gessler pożegnała swojego byłego męża i ojca Larry Gessler. Piotr Gessler odszedł w wieku 63 lat. Wiadomość o jego śmierci pojawiła się w mediach 27 sierpnia. Przyczyną były powikłania pooperacyjne. Ostatnie tygodnie życia spędził w szpitalu. Niestety lekarze nie potrafili mu już pomóc.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle

Beata K. usłyszała zarzuty za jazdę po alkoholu. Przyznała się do winy

CZYTAJ DALEJ

W trakcie uroczystości pogrzebowej Magda Gessler nie potrafiła powstrzymać łez. W trudnych chwilach mogła liczyć nie tylko na wsparcie córki Lary, ale również pozostałych żałobników. Restauratorkę pocieszał między innymi Ryszard Kalisz, który chwycił w ramiona gwiazdę TVN. Prochy Piotra Gesslera zostały pochowane w pięknej i dużej urnie, która została przeniesiona na eleganckiej podstawce z kwiatami.

Rodzinny dramaty Magdy Gessler

Oprócz Magdy Gessler na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie pojawił również jej syn, Tadeusz Müller, który pożegnał swojego ojczyma. Wcześniej poinformował o śmierci Piotra Gesslera na swoim Instagramie. Wśród żałobników był też brat zmarłego, Adam Gessler.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Warto przypomnieć, że Piotr Gessler był drugim mężem słynnej restauratorki. Nie przepadał jednak za mediami i widzowie nie mieli aby wielu okazji, by go obserwować. Na co dzień zajmował się restauracyjnym biznesem. Po rozstaniu z Magdą Gessler wychowywał ich córkę, Larę.

Magda Gessler poznała drugiego męża, gdy była już wdową i miała 5-letniego syna. Po poznaniu Piotra Gesslera bardzo szybko się w nim zakochała. Podobno to właśnie on rozbudził w niej miłość do kuchni. Ich miłość jednak początkowo miała wiele przeszkód na swojej drodze.

Trudne początki drugiego małżeństwa Magdy Gessler

Gdy Magda Gessler poznała Piotra, mężczyzna był żonaty. Nie zastanawiając się długo, postanowił się rozstać z ówczesną partnerką, co nie spodobało się jego rodzinie. Początkowo Magda Gessler nie była mile widziana przez jego rodziców. Szczególnie przeciwny był ojciec Piotra. Gesslerom nie podobało się też, że Magda jest siostrą Piotra Ikonowicza, znanego działacza lewicowego.

Wreszcie jednak para wzięła ślub, a w 1989 roku na świat przyszła Aleksandra Lara Gessler – ich jedyne dziecko. Gdy się rozstawali, w mediach pojawiło się wiele spekulacji. Mówiło się o romansie restauratorki z młodym kelnerem, który został zatrudniony „U Fukiera”.

Oboje jednak pozostali w dobrych relacjach. Magda chciała też zachować nazwisko po drugim mężu. Lara, która miała wtedy 9 lat, została z Piotrem. Gwiazda TVN dzieliła się zdjęciami córki oraz byłego partnera w mediach społecznościowych.

Piotr Gessler przyszedł na świat w 1958 roku. Jego ojciec zajmował się polityką, natomiast matka była malarką. Wychował się wraz ze starszym o trzy lata bratem Adamem. Został absolwentem Szkoły Handlowej w Warszawie. Był też uczniem Uniwersytetu Warszawskiego.

magda-gessler-piekan-urna

Fot. East News Piotr Molecki

magda-gessler-smutny-pogrzeb

Fot. East News Piotr Molecki

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 3

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik; Onet.pl

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: mateusz.sidorek@goniec.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Klan”. Barbara Bursztynowicz narzeka na to, co dzieje się na planie serialu

Czytaj więcej >
Królowa Elżbieta II
FRANK AUGSTEIN/AFP/East News

Gwiazdy

Brytyjczycy oburzeni cenami za odwiedzenie grobu Elżbiety II. W sieci zawrzało

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube/2plus1

Gwiazdy

Elżbieta Dmoch niespodziewanie zwróciła się do fanów. Gwiazda żyje w biedzie i nędzy

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski 
East News Chris Fairweather/Huw Evans/Shutterstock

Gwiazdy

Robert Lewandowski zatrzymany na ulicy przez fankę. Jego reakcja stała się hitem sieci

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

„Ranczo”. Piotr Pręgowski twierdzi, że doznał cudu. Aż dwukrotnie otarł się o śmierć

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Wściekła Julia Wieniawa ostro odpowiada na zaczepki Anny Muchy. „To jest absurd, ku*wa”

Czytaj więcej >