Goniec.pl
Mąż porzucił żonę dla innej kobiety

Flickr/alex

Kobieta przeszła metamorfozę po odejściu męża

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Pewien mężczyzna, który prowadzi internetowego bloga, podzielił się z internautami historią własnego życia. Internauta porzucił żonę po wielu latach małżeństwa, bo przestała podobać mu się wizualnie. Twierdził, że się zaniedbała i nie przypomina już dawnej siebie. Gdy zobaczył ją po roku, miał ochotę błagać o powrót.

Mężczyzna w swoim wpisie przyznał, że długoletnie małżeństwo przestało go satysfakcjonować. Jego relacja z małżonką została zniszczona przez rutynę. Brak zainteresowania i wiele kłótni sprawiło, że łącząca ich więź z czasem wygasła. Gdy internauta poznał inną kobietę, postanowił porzucić dotychczasową partnerkę.

Mąż porzucił żonę dla innej kobiety

- Życie pełne jest zakrętów i zdarzeń, na które nie mamy wpływu. Potrafi nas zaskoczyć i zmienić to, co do tej pory było dla nas wszystkim. Dokładnie rok temu odszedłem od mojej żony. Zostawiłem ją dla młodszej, ładniejszej i zgrabniejszej. Moja żona niestety była grubsza, jej ciało nie było już tak jędrne, miała cellulit, rozstępy i wiszący brzuch. Nie zwracała także uwagi na uczesanie i makijaż - opowiadał.

Mężczyzna miał pretensje do partnerki, że pochłonięta codziennymi obowiązkami zawodowymi i prywatnymi nie miała czasu na golenie nóg, wykonywanie makijażu, układanie fryzury i aktywność fizyczną. Nie podobało mu się również to, że na co dzień chodziła najczęściej w rozciągniętym dresie.

- Rzadko nosiła stanik, przez co jej piersi stawały się zwiotczałe. Nie wspomnę już o jej zarośniętych brwiach… to był koszmar. Długo można pisać, ale na ogół chodziło o to, że nie czułem już do niej pociągu. Nie zwracałem na nią uwagi i nie pamiętałem już kobiety, w której się zakochałem - relacjonował były mąż kobiety.

Po roku od rozwodu mężczyzna przypadkowo spotkał dawną małżonkę i był pod ogromnym wrażeniem. Jego zdaniem wyglądała przepięknie, przeszła diametralną metamorfozę. Była zadbana, schudnie ubrana, a kształtów mogła pozazdrościć jej niejedna nastolatka.

Kobieta nie przypominała już zaniedbanej matki trójki dzieci. Uwadze byłego męża nie umknęła nawet szminka na jej ustach. Przypadkowe spotkanie sprawiło, że mężczyzna zaczął zastanawiać się, co było powodem tego, że żona nie dbała o urodę w trakcie trwania związku.

Długo nie chciał przyznać się sam przed sobą, że część winy za ten stan rzeczy ponosił on sam. Jego żona nie miała czasu na siłownię czy kosmetyczkę, bo całymi dniami zajmowała się pociechami. Każdą wolną chwilę inwestowała w członków rodziny.

Dopiero po rozstaniu, bloger zdał sobie sprawę, jak wiele robiła jego żona. Pomimo wielu obowiązków i niedogodności zawsze uśmiechała się do niego i dzieci. Mężczyzna jest obecnie pewien, że stracił miłość życia i jedyną osobę, która naprawdę troszczyła się o jego dobro.

Niestety, na powrót było już zdecydowanie zbyt późno. Kobieta była już w szczęśliwym związku z kimś, kto doceniał jej starania i zaangażowanie. Jej nowy wybranek wyręcza ją w wielu domowych obowiązkach i pomaga w wychowywaniu dzieci, dzięki czemu partnerka ma czas na zadbanie o swój wygląd i realizowanie pasji.

Źródło zdjęcia: Flickr/alex

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Popularne.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >