Goniec.pl
Katarzyna Dowbor

Instagram.com katarzyna_dowbor_official

Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Córka Katarzyny Dowbor skończyła trzy dni temu 22 lata. Słynna mama podzieliła się jej zdjęciem na Instagramie, które wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Niewielu jednak wie, że ojcem pięknej dziewczyny nie jest żaden z trzech mężów jej sławnej matki, a Jerzy Baczyński, z którym była w nieformalnym związku.

Katarzyna Dowbor była mężatką trzy razy. W 1978 roku poślubiła Piotra Dowbora, z którym ma syna, Macieja. Związek ten szybko się jednak rozpadł, bowiem już na początku lat 80. była ponownie zaręczona. Do ślubu z Tadeuszem Winkowskim jednak nie doszło, a gwiazda w latach 1982–1989 była żoną Janusza Atlasa. Trzecim jej mężem był Grzegorz Świątkiewicz, ale córka Maria nie pochodzi z żadnego z tych związków.

Katarzyna Dowbor ma 22-letnią córkę

Ojcem pięknej 22-latki jest bowiem Jerzy Baczyński, redaktor naczelny Polityki i działacz Solidarności w Paryżu. Historia ich związku jest bardzo burzliwa. Baczyńskiego Dowbor nazywała miłością swojego życia, której owocem była Maria urodzona w 1999 roku.

To dla niego odeszła od swojego trzeciego męża i chciała założyć nową rodzinę, okazało się jednak, że Baczyński nie jest gotowy tyle poświęcić i nie odszedł od swojej żony. Od tamtej pory samotnie wychowuje córkę, która jest już dorosłą kobietą.

13 maja Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie swojej pociechy na Instagramie. Natychmiast zebrało ono rekordową liczbę polubień, a w komentarzach posypały się życzenia i głosy na temat urody dziewczyny.

Niektórzy twierdzą, że jest podobna do mamy, inni, że zdecydowanie bardziej przypomina tatę. Jak by nie było, na pewno jest śliczna, na co zwracają uwagę komentujący.

Maria zachwyca urodą

Dla wielu osób zaskoczeniem może być nawet to, że Katarzyna Dowbor w ogóle ma córkę. Większość osób kojarzy jej syna, Macieja Dowbora, który jest prezenterem telewizyjnym w Polsacie, ale Maria nie poszła śladami mamy i nie ma nic wspólnego z show-biznesem, dlatego też mogła umknąć uwadze wielu osób.

- Piękna dziewczyna. Widać, że to po mamie - napisała jedna z internautek.

- Jejku kiedy ona tak urosła? Pamiętam ją z Panią kiedyś w jakimś programie, była taką małą dziewczynką - pytała zaskoczona instagramowiczka.

- Wszystkiego najlepszego dla córki. Piękna dziewczyna - napisała kolejna.

A Wam jak się podoba córka Katarzyny Dowbor? Pojawił się nawet komentarz, że przypomina Lady Gagę. Wszyscy są jednak zgodni, że wygląda naprawdę pięknie.

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >