Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Kazała uczniom rozwiązać zadanie, aż zdębiała na widok jednej z odpowiedzi. "Przyszły polityk"
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 05.06.2024 17:54

Kazała uczniom rozwiązać zadanie, aż zdębiała na widok jednej z odpowiedzi. "Przyszły polityk"

szkoła ręka
Fot. East News/Marek BAZAK, Unsplash.com/Evgeni Tcherkasski

Najmłodsi nie raz zaskakują dorosłych swoją kreatywnością i nierzadko wnikliwymi obserwacjami. Na taką odpowiedź do zadania w zeszycie ćwiczeń z pewnością nie była przygotowana nauczycielka tego ucznia. Zdjęcie z jego pytaniem rozbawiło internautów do łez. ”Przyszły polityk” – stwierdzili komentujący.

Odpowiedź ucznia hitem internetu

Uczniowie już niedługo będą mogli cieszyć się upragnionymi wakacjami. Rok szkolny oficjalnie zakończy się 21 czerwca, a niektórzy pewnie wciąż mają przed sobą ostatnie klasówki i ćwiczenia do zaliczenia. W nich można znaleźć często zaskakujące pytania, a do tego jeszcze ciekawsze odpowiedzi. Jeden z uczniów rozbawił internautów do łez swoim rozwiązaniem pewnego zadania.

Świetna wiadomość dla emerytów. Od 1 czerwca obowiązują nowe limity

”Po co mu te zeszyty?”

Zdjęcie odpowiedzi ucznia szkoły podstawowej zostało udostępnione na facebookowym profilu ”Słownik polsko”.

Konrad kupił sześć jednakowych zeszytów. Jeden zeszyt kosztował siedem złotych – brzmiało polecenie do ćwiczenia.

W miejscu przeznaczonym na odpowiedź uczeń zapytał: ”Po co mu te zeszyty?”. Jego pytanie stało się prawdziwym hitem wśród internautów. 

ZOBACZ: Czy w piątek 7 czerwca można jeść mięso? Kościół stawia sprawę jasno

Internauci pochwalili odpowiedź ucznia. ”Mistrz”

Osoby komentujące post na Facebooku nie miały wątpliwości co do tego, że uczeń poprawnie wykonał zadanie. Jego odpowiedź nie tylko określili jako wyjątkowo zabawną, ale i godną ”szóstki z plusem”.

Uznał to polecenie jako brak wystarczających danych. Bardzo sensowne pytanie, brawo – komentowali użytkownicy.

Przyszły polityk. Geniusz. Idealny materiał na naukowca – stwierdzali kolejni.

Odpowiedzi najmłodszych nierzadko rozbawiają dorosłych do łez. Stało się tak również w przypadku chłopca, który napisał wypracowanie o swoi dziadku.

Mój dziadek ma na imię Marek. Ma 59 lat. Radość sprawia mu wolny od pracy czas. Mój dziadek najchętniej zajmuje się odpoczynkiem. Jego największym marzeniem jest wieczny odpoczynek – napisał.

Źródło: parenting.pl