Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Jedna osoba nie żyje, kobieta i dziecko w szpitalu. Kierowca popełnił tragiczny błąd
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.06.2024 19:07

Jedna osoba nie żyje, kobieta i dziecko w szpitalu. Kierowca popełnił tragiczny błąd

wypadek
fot. OSP Mlęcin

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek pod Mińskiem Mazowieckim. W wyniku zdarzenia zmarła jedna osoba. Dwie, w tym dziecko, zostały przewiezione do szpitala. 

Tragiczny wypadek w Mlęcinie

Do zdarzenia doszło we wtorek 18 czerwca w miejscowości Mlęcin pod Mińskiem Mazowieckim (woj. mazowieckie). Według informacji służb dwa samochody osobowe – marki suzuki oraz lexus – zderzył się ze sobą na skrzyżowaniu dwóch dróg. Zgłoszenie wpłynęło chwilę przed godziną 18.00.

Wstępnie ustalono, że kierująca suzuki 70-latka nie ustąpiła pierwszeństwa lexusowi. Jej pojazd po zderzeniu uderzył w ogrodzenie jednej z posesji i wpadł do przydrożnego rowu.

Natalia nie żyje. Policja: Podejrzewamy, że mąż nie mówił prawdy

Jedna osoba nie żyje, dwie trafiły do szpitala

70-letnia kobieta z suzuki po zderzeniu wypadła z pojazdu. Pomimo reanimacji jej życia nie udało się uratować. Lekarz pogotowia stwierdził zgon.

Do szpitala przewieziono z kolei dwie osoby podróżujące lexusem. Wśród nich było 13-letnie dziecko.

ZOBACZ: Kierowca pędził 170 km/h. Wypadek w tunelu, są ranni

Jedna osoba trafiła do szpitala, a druga była reanimowana. Jednym z samochodów podróżowało też dziecko, które uskarżało się na bóle - przekazał tvn24.pl st. kpt. Kamil Płochocki ze straży pożarnej w Mińsku Mazowieckim.

"Obserwujemy narastający problem z bezpieczeństwem"

Na miejscu swoje działania poza ZRM i policją prowadziły także 4 zastępy straży pożarnej. Okoliczności tragedii wyjaśniane będą pod nadzorem prokuratora. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

ZOBACZ: Nie żyje jedna osoba, tragedia na torach. Ogromne utrudnienia, ewakuacja 200 osób

Patrząc na statystykę wyjazdów w ostatnich latach, obserwujemy narastający problem z bezpieczeństwem na skrzyżowaniu dwóch dróg powiatowych w naszej miejscowości... - zaznaczają strażacy z OSP Mlęcin.