Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Janusz Kowalski szalał na parkiecie tańcząc ze staruszkami. "Radosna polska wieś"
Eryk Błaszak
Eryk Błaszak 15.01.2023 14:07

Janusz Kowalski szalał na parkiecie tańcząc ze staruszkami. "Radosna polska wieś"

Janusz Kowalski
Fb/Janusz Kowalski/Piotr Molecki/East News

Janusz Kowalski po raz kolejny zaskoczył wyborców nowymi nagraniami w mediach społecznościowych. Wiceminister rolnictwa podzielił się filmikami, na których popisuje się swoimi umiejętnościami wokalno-tanecznymi. - Radosna polska wieś - podsumowywał polityk, a internauci nie poprzestawali na entuzjastycznych komentarzach.

Janusz Kowalski w wokalno-tanecznych popisach

Chociaż do jesiennych wyborów pozostaje jeszcze dziewięć miesięcy, to politycy już od dłuższego czasu zabiegają o głosy wyborców w najróżniejszy sposób. Niezwykle aktywny w ostatnich tygodniach Janusz Kowalski nie przestaje zaskakiwać swoich wyborców.

Najpierw bowiem wywołał zdumienie u niejednego wrzucając do mediów społecznościowych filmik ze swoimi popisami gry na tamburynie, teraz zaś do swojego wachlarza muzycznego dorzucił wyjątkowe zdolności wokalne oraz taneczne.

- Przednia zabawa, świetna atmosfera w Gmina Izbica na spotkaniu i potańcówce z ponad 200 mieszkańcami - napisał w mediach społecznościowych Janusz Kowalski, zamieszczając filmik, na którym żywiołowo oddaje się w tanecznych pląsach z sympatyczną mieszkanką gminy do kawałka "Piękna młoda".

To jednak nie koniec, bowiem polityk zdążył jeszcze zamieścić krótkie nagranie na TikToku, na którym razem z zespołem Dominanta, śpiewa popisowy weselny numer "Trzynaście cegieł". Jak można się dowiedzieć z opisu, wiceminister gospodarki gościł w Gminie Tyszowce (woj. lubelskie), gdzie w miejscowym OSP Zamłynie spotkał się z tamtejszymi mieszkańcami.

- Z zespołem śpiewaczym Dominata z Zamłynia śpiewamy o radości do życia i miłości - przekazał wiceminister rolnictwa - Radosna polska wieś - podsumował polityk.

Nagrania z miejsca stały się hitem w sieci i wywołały liczne komentarze Internautów. Nie od dziś wiadomo, iż Janusz Kowalski nie jest osobą, która przejmuje się zbytnio uwagami na swój temat, jednak jak można zauważyć, radosne pląsy polityka wywołały entuzjazm.

- Wow wszechstronnie uzdolniony - pisał z podziwem jeden z użytkowników. - Mistrz - podsumowywał z kolei jednym słowem inny internauta. - Brawo Panie ministrze - komentował "lider wśród fanów" z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego - Do tańca i różańca. Tak powinno być - dorzucała jedna z obserwatorek profilu wiceministra.

https://youtube.com/shorts/8ajB_WBlI4g?feature=share

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fb/Janusz Kowalski/TikTok/januszkowalskiofficial

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!