NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Agata Duda przyłapana z prawdziwym przystojniakiem. Co na to Andrzej Duda?
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 20.09.2023 19:52

Agata Duda przyłapana z prawdziwym przystojniakiem. Co na to Andrzej Duda?

Agata Duda
Piotr Molecki/East News

Pierwsza dama RP Agata Duda przebywa obecnie razem z mężem prezydentem Andrzejem Dudą w Stanach Zjednoczonych. Prezydentowa brała udział między innymi w wydarzeniu organizowanym przez UNICEF, oraz spotkała się tam ze swoją odpowiedniczką w USA Jill Biden. Jakby tego było mało, Agata Duda miała również okazję poznać słynną personę i bożyszcze wielu kobiet z całego świata. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach. Co na to prezydent Andrzej Duda?

Para prezydencka przebywa obecnie w USA

Prezydent Andrzej Duda przebywa obecnie w Nowym Jorku w ramach pięciodniowej wizyty przy okazji debaty generalnej Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Towarzyszy mu w tej wyprawie małżonka, Agata Kornhauser-Duda, która również uczestniczy w wielu oficjalnych spotkaniach i ważnych wydarzeniach. Pierwsza dama wzięła udział spotkaniu zorganizowanym przez UNICEF, podczas którego dyskutowano o prawach dzieci. 

Oprócz niej udział w tym wydarzeniu wzięły pierwsza dama USA Jill Biden, Królowa Belgii Matylda, królowa Jordanii Ranii i zastępczyni sekretarza generalnego ONZ, Aminy J. Mohammed. Poza ważnymi tematami politycznymi panie spotkały się tam również z prawdziwą gwiazdą światowego formatu i przystojniakiem, do którego wzdychają setki tysięcy fanek. Z całą pewnością wiele kobiet z całego świata zazdrości prezydentowej tej wizyty.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Agata Duda spotkała się z bożyszczem wielu kobiet

Podczas spotkania i debaty nad tematami praw dzieci, ku zaskoczeniu zgromadzonych kobiet do ich pokoju wparował aktor znany z roli Legolasa we „Władcy Pierścieni” czy Willa Turnera w „Piratach z Karaibów” - Orlando Bloom. Wszystko dlatego, że gwiazdor jest również ambasadorem UNICEF-u. 

Orlando Bloom przywitał się z każdą z kobiet i zamienił kilka słów. Nie zabrakło serdecznych gestów i uśmiechów. Wszystko to zostało uwiecznione na fotografiach, którymi pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych sama Agata Duda. Orlando Bloom prezentował się bardzo szykownie i z klasą, porównywalnie jednak do prezydenta Andrzeja Dudy. Głowa państwa nie ma się raczej o co martwić. 

Agata Duda prezentowała się równie dobrze podczas wizyty w USA

Pierwsza dama również podczas spotkania organizowanego przez UNICEF prezentowała się fantastycznie. Agata Duda założyła garsonkę w łososiowym kolorze, a do tego białą bluzkę i beżowe szpilki. Całą stylizację idealnie uzupełniała jej fryzura z przedziałkiem na środku. Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia.

- Wydarzenie było także wyrazem uznania dla osiągnięć w zakresie praw dziecka. Przedstawiono konkretne rozwiązania umożliwiające osiągnięcie celów zrównoważonego rozwoju - z dziećmi i dla dzieci - czytamy na Instagramie pierwszej damy RP.

agataduda1.png
Agata Duda podczas wydarzenia UNICEF/@pierwszadama_akd
agataduda2.png
Agata Duda podczas wydarzenia UNICEF/@pierwszadama_akd
agataduda3.png
Agata Duda podczas wydarzenia UNICEF/@pierwszadama_akd