Goniec.pl

Player.pl/"Dzień dobry TVN"/27.01.23 r.

Dziewczynka nie dawała prowadzić programu. Dorota Wellman od razu zareagowała

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Eryk Błaszak

Do wyjątkowo nietypowej sytuacji doszło w trakcie sobotniej transmisji "Dzień Dobry TVN". Prowadzący program Dorota Wellman i Marcin Prokop przeprowadzali niezwykle poruszającą rozmowę dotyczącą przeszczepów rodzinnych. Rozmowę utrudniała będąca w studiu niesforna Tosia, którą w zdumiewający sposób okiełznała dziennikarka.

Osobliwa sytuacja w "DD TVN". Dorota Wellman wyszła z opresji

Nie od dziś wiadomo, iż programy nadawane na żywo obarczone są ryzykiem niespodziewanych sytuacji, których nie da się zawczasu przewidzieć. W takich właśnie chwilach można zaobserwować dziennikarski kunszt, który pozwala wychodzić z zaskakujących zdarzeń z twarzą.

W trakcie sobotniego wydania programu widzowie mogli usłyszeć m.in. o wielkim odliczaniu do 31 finału WOŚP , o którym opowiadał zaproszony do studia Jerzy Owsiak . Jednak to nie rozmowa z szefem Orkiestry wzbudziła największy zachwyt oglądających program, a wyjątkowe zachowanie Doroty Wellman , która wykazała się niemałą zręcznością w innej rozmowie.

Dziennikarka podczas prowadzenia poruszającej rozmowy dotyczącej przeszczepów rodzinach okiełznała będącą w studiu niesforną dziewczynkę, której mama opowiadała o otrzymanej od swojej matki nerce, dzięki czemu dostała drugie życie.

O niełatwych decyzjach w życiu oraz otrzymanej drugiej szansie opowiadały mama Beata i córka Kamila, których historia wywoływała niejedną łzę wzruszenia na policzku. Tym bardziej, iż pani Kamila, otrzymawszy od swojej matki nerkę, obecnie sama jest szczęśliwą mamą Tosi.

Dziewczynka dała się poznać w studiu jako niezwykle aktywne i żywiołowe dziecko, co jakiś czas dekoncentrując Marcina Prokopa i Dorotę Wellman, zaburzając porządek rozmowy. Z tej trudnej sytuacji zdumiewająco jednak wyszła dziennikarka zajmując uwagę niesfornej dziewczynki.

- Chodź, chodź, a przyniesiesz mi bobo? - powiedziała zaskakująco Dorota Wellman wskazując na leżącą nieopodal lalkę. Chwilę zaś później prowadząca wzięła ją do ręki i powiedziała małej Tosi, że widać ją w kamerze.

- Pokażemy bobo tam, dobrze? To jest bobo. Bobo jest tam - mówiła uśmiechnięta dziennikarka, zaś Marcin Prokop prowadził w spokoju dalszą rozmowę z gośćmi.

Dorota Wellman
Dorota Wellman zaskakująco wyszła z trudnej sytuacji w studiu "DD TVN" (Player.pl/"Dzień dobry TVN"/27.01.23 r.).

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: dziendobrytvn.pl/player.pl/plejada.pl/

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

13. emerytura trafi na konta emerytów wcześniej. Są dokładne terminy
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje 56-letnia zakonnica. Nie miała żadnych szans na przeżycie
Czytaj więcej >

Wiadomości

Ksiądz zabrał głos ws. bezdzietnych małżeństw. Wiele osób będzie oburzonych, zdumiewające słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Żałoba w polskiej policji. Nie żyje zaledwie 24-letni funkcjonariusz
Czytaj więcej >

Wiadomości

Dziennikarz oglądał "Wiadomości" TVP przez 10 dni. Wyciągnął zdumiewające wnioski
Czytaj więcej >

Wiadomości

Tragiczna śmierć 53-latka. Instruktor zginął na oczach uczniów
Czytaj więcej >
Eryk Błaszak

Między Mickiewiczem a Słowackim zasiadam na widowni spektaklu politycznego, by przekazywać dzieje polsko-polskiej miłości. Wszak nie ma większych proroków niż w kraju nad Wisłą.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]