Goniec.pl
Paulina Krupińska i Damian Michałowski fot. screen "Dzień dobry TV

Paulina Krupińska i Damian Michałowski fot. screen "Dzień dobry TVN"

"Dzień dobry TVN". Widzka nagle pojawiła się na wizji. Zrobiła prowadzącym niespodziankę

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

W "Dzień dobry TVN" doszło ostatnio do niecodziennej sytuacji. Jedna z widzek zrobiła ekipie programu niespodziankę i pozdrowiła ich z okna swojego balkonu. Wszystko nagrał operator kamery.

Niespodzianka w "Dzień dobry TVN"

"Dzień dobry TVN" to uwielbiany przez widzów program śniadaniowy. Studio, w którym nagrywane są poranne wydania mieści się w ścisłym centrum stolicy, na 9. piętrze budynku na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Hożej. Z przestronnych okien budynku można zauważyć między innymi bloki mieszkalne.

dzień dobry tvn ewa drzyzga agnieszka woźniak-starak

"Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga pożegnały Witolda Szczepana

CZYTAJ DALEJ

Podczas jednego z ostatnich wydań poruszono temat życia na blokowiskach, a widzowie mogli podzielić się wspomnieniami z dzieciństwa na osiedlach w mediach społecznościowych. Komentarze czytał na antenie Oskar Netkowski.

W studiu rozpoczęła się dyskusja na temat życia na blokach. Paulina Krupińska wróciła wspomnieniami do czasu, kiedy jeździła windą w górę i w dół, naciskając po kolei wszystkie piętra. Oskar Netkowski przeczytał z kolei komentarz jednej z widzek. - Pamiętam, jak wpadałyśmy z koleżanką na pomysł, żeby być bliżej słońca, wjeżdżałyśmy na dach 10-piętrowego bloku, żeby się opalać - napisała.

Paulina Krupińska zaczęła wypatrywać przez okno i zauważyła, że na sąsiednich budynkach nikt się nie opala. Damian Michałowski wspomniał natomiast, że widzowie czasem wychodzą na balkony i machają do ekipy programu "Dzień dobry TVN". - Jeżeli oglądacie nasz program, to pomachajcie nam, wyjdźcie na balkon - zachęciła widzów Krupińska.

Niespodzianka w "Dzień dobry TVN"

Niespodzianka w "Dzień dobry TVN" fot. screen "Dzień dobry TVN"

Na prośbę przystała jedna z mieszkanek bloku, która wyszła na balkon i pozdrowiła widzów machając do nich i uśmiechając się serdecznie. Całą sytuację nagrał operator. - To są nasi widzowie, fantastyczni. Kochamy jak jesteście z nami - skwitowała Paulina Krupińska.

Pogrzeb Mariusza Waltera odbył się na warszawskim Wilanowie. Na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd i osobistości.
(fot.  KAPiF)

Pogrzeb Mariusza Waltera. Gwiazdy żegnają założyciela TVN

Pogrzeb Mariusza Waltera odbył się w środę, 21 grudnia 2022 na warszawskim Wilanowie. Założyciela stacji TVN żegnały tłumy gwiazd, m.in. Monika Olejnik, Agnieszka Woźniak-Starak, Jolanta Pieńkowska, Tomasz Lis i Hubert Urbański. Kilka dni temu media obiegła smutna informacja o śmierci Mariusza Waltera. Tragiczne wieści przekazano podczas gali nagród Grand Press transmitowanej na antenie TVN24. Media społecznościowe błyskawicznie zalała fala kondolencji, zdjęć i wspomnień o założycielu telewizji TVN. Mężczyznę pożegnali na Instagramie między innymi Kinga Rusin, Ewa Drzyzga i Monika Olejnik. Ostatnia droga Mariusza Waltera 21 grudnia o godzinie 11 w kościele św. Anny w warszawskim Wilanowie odbył się pogrzeb Mariusza Waltera. Mężczyzna został pochowany w rodzinnym grobie na cmentarzu parafialnym. Uwagę żałobników zwróciła oryginalna trumna, w której zostało złożone ciało dziennikarza. Uczestnicy pogrzebu mogli zobaczyć ją w wyjątkowej, kwiatowej oprawie. Gwiazdy żegnają Mariusza Waltera Na uroczystości pojawił się tłum celebrytów. W ostatniej drodze dziennikarzowi towarzyszyli rodzina, przyjaciele oraz współpracownicy z TVN, Na cmentarz przybyli między innymi Katarzyna Kolenda-Zaleska, Monika Olejnik, Konrad Piasecki, Marcin Meller, Anita Werner, Kinga Rusin, Jolanta Pieńkowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska czy Olivier Janiak. Mariusz Walter zmarł we wtorek, 13 grudnia 2022 roku w wieku 85 lat. Przyczyna śmierci założyciela medialnego imperium nie została podana do wiadomości publicznej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki zareagował na samochód TVP. Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

Czytaj więcej >
Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Influencerka musiała gęsto się tłumaczyć

Gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Zaczęła gęsto się tłumaczyć

Czytaj więcej >
Youtube/Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

Czytaj więcej >