Goniec.pl
Justyna Pochanke TRICOLORS/East News

Justyna Pochanke TRICOLORS/East News

Justyna Pochanke była gwiazdą "Faktów", nagle zniknęła z TVN. Czym teraz zajmuje się dziennikarka?

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Justyna Pochanke była niekwestionowaną gwiazdą serwisu informacyjnego stacji TVN. Dwa lata temu nagle odeszła z "Faktów". W mediach pojawiły się doniesienia o nowej pracy dziennikarki i wyprowadzce z Polski. Pochanke szybko zdementowała jednak te plotki.

Justyna Pochanke była gwiazdą TVN

Justyna Pochanke przez lata była twarzą stacji TVN. Dziennikarka od 2004 roku prowadziła główne wydanie "Faktów". Kobieta może się pochwalić długą listą osiągnięć. Zdobyła między innymi tytuł Dziennikarza Roku 2005 magazynu "Press", sześć Wiktorów i Telekamerę.

justyna pochanke

Justyna Pochanke o swoim nagłym zniknięciu z TVN. Prezenterka przeżyła koszmar

CZYTAJ DALEJ

Dwa lata temu Justyna Pochanke zakończyła współpracę ze stacją. Jej odejście było niespodziewane i zaskoczyło zarówno jej współpracowników jak i widzów.

- Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać - napisała w 2002 roku do kolegów z TVN.

Co dziś robi Justyna Pochanke?

Rok wcześniej z pracą pożegnał się jej mąż Adam Pieczyński. Dziennikarz pełnił funkcję redaktora naczelnego Faktów. W mediach pojawiły się wówczas spekulacje na temat planów małżeństwa. Podobno zamierzali kupić dom w Hiszpanii i zamieszkać tam na stałe. Mówiono także o pisarskich ambicjach dziennikarki. Sama zainteresowana zdementowała jednak te doniesienia.

- Czytałam, że wybudowaliśmy dom w Marbelli i czuję się tam osamotniona i smutna. A także, że piszę książki - autobiografię i dla dzieci. (...) Nie piszę, tylko czytam. Domu w Marbelli nie mam, choć mam swoje miejsce w Hiszpanii. Ale od dwóch lat nie wyjeżdżam, nie miałam i nie mam planów emigracyjnych - oznajmiła w 2021 roku w rozmowie z "Newsweekiem".

Justyna Pochanke rzadko uzewnętrznia się na temat życia osobistego. W rozmowie z magazynem "Zwierciadło" postanowiła jednak otworzyć się na temat walki z depresją.

- Przyszedł moment, że siadłam w sobotę na łóżku i nie byłam w stanie nic zrobić, nie mogłam ruszyć ręką ani nogą. Byłam bezbrzeżnie zmęczona i wyeksploatowana. Miałam taki moment w życiu, że cierpiałam długie lata na bezsenność. Jadłam w nocy, pracowałam w dzień. (...) Dwie, trzy godziny snu i jazda. Siedziałam jak skamieniała, łzy płynęły same - wyznała z żalem.

Justyna Pochanke nie zdradziła jak dotąd, czym zajmuje się obecnie. Nadal jednak uważa się za dziennikarkę. Twierdzi również, że "nie brakuje jej reflektorów, mikrofonów".

TVN świętuje swoje 25-lecie. Pamiętacie kultowe programy stacji?

TOP10 kultowych programów TVN. Pamiętacie je wszystkie?

TVN rozpoczął nadawanie 3 października 1997 r. o godz. 19:00. W czasach, gdy widzowie mieli dość niewielki wybór stacji, nowy program był prawdziwym powiewem świeżości i promował zupełnie inne podejście do telewizji. Oto najbardziej niezapomniane programy stacji!

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • "Fakty" TVN wspierają WOŚP. Nie przepuszczono okazji na bolesną drwinę z polityków

  • Justyna Pochanke udzieliła mocnego wywiadu. Uderzyła w PiS oraz kościół. "Banda starych dziadów"

  • Justyna Pochanke nagle odeszła z TVN i zapadła się pod ziemię. Prezenterka walczyła z depresją

Źródło: Newsweek, Zwierciadło

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Gwiazdy

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Czytaj więcej >
Youtube/Trudno Być Katolikiem

Gwiazdy

Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Czytaj więcej >
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >