Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Były policjant aresztowany. Jest podejrzewany o molestowanie dziecka
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 19.04.2024 16:39

Były policjant aresztowany. Jest podejrzewany o molestowanie dziecka

policja
Fot. Pixabay.com/AndrzejRembowski

Szokujące doniesienia z Mszany Dolnej (woj. małopolskie). Emerytowany policjant miał dopuścić się haniebnego czynu, został aresztowany. Prokuratura Rejonowa w Limanowej zarzuca mu molestowanie około 10-letniej dziewczynki. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Emerytowany policjant miał dopuścić się oburzającego czynu

Według relacji Faktu były policjant cieszył się nieposzlakowaną opinią wśród mieszkańców Mszany Dolnej. Chwalony był nawet w lokalnej prasie ze sukcesy odniesione w czasie służby. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy wyszło na jaw, czego miał się dopuścić w stosunku do dziecka. Prokuratorzy z Limanowej ustalili, że emerytowany policjant miał molestować około 10-letnią dziewczynkę.

Tragedia na Mazowszu. Nie żyje pracownik budowy

Były policjant miał molestować dziewczynkę

Według ustaleń dziennikarzy portalu limanowa.in, do szokującego zdarzenia doszło w marcu, podczas spotkania towarzyskiego dorosłych osób. To właśnie wtedy emerytowany policjant miał zachować się nagannie wobec dziecka. O sytuacji dowiedziała się matka skrzywdzonej dziewczynki, która zawiadomiła organy ścigania.

ZOBACZ TAKŻE: Tragedia w polskim szpitalu. Znaleziono zwłoki 75-latka

Emerytowany policjant trafił do aresztu, usłyszał zarzuty

Śledztwo, które prowadzimy, mniej więcej od końca marca br. dotyczy dopuszczenia się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej lat 15 – przekazała w rozmowie z Onetem Mirosław Kazana, szef Prokuratury Rejonowej w Limanowej.

Pokrzywdzona dziewczynka złożyła już zeznania. Według ustaleń dziennikarzy Onetu, podczas przesłuchania dziecko potwierdziło relację ze zdarzenia. Podejrzany został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Mężczyzna nie przyznał się do winy, zgodnie z decyzją sądu spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące.