Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Wielki dziennikarski transfer. Bogdan Rymanowski nowym głosem Radia Zet, zastąpi Beatę Lubecką
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 25.08.2022 20:53

Wielki dziennikarski transfer. Bogdan Rymanowski nowym głosem Radia Zet, zastąpi Beatę Lubecką

bogdan rymanowski
Polsat

Bogdan Rymanowski będzie od teraz pracował nie tylko w telewizji Polsat, ale również w Radiu Zet. Jego głos będzie można usłyszeć o poranku, gdzie prowadzić będzie audycję "Gościa Radia Zet". Zastąpi w ten sposób Beatę Lubecką.

To spory transfer. Rymanowski nie opuszcza jednak Polsatu. Wciąż będzie prowadził w nim swój sztandarowy program "Śniadanie Rymanowskiego", a także "Wydarzenia" i "Gościa Wydarzeń".

Bogdan Rymanowski zostanie nowym głosem do Radia Zet. Wielki dziennikarski transfer

Czy Bogdan Rymanowski odchodzi z Polsatu? Na pewno przechodzi w części do Radia Zet, gdzie poprowadzi jeden z najważniejszych segmentów politycznych rozgłośni, czyli porannego "Gościa Radia Zet". Tym samym zastąpi w tej materii Beatę Lubecką.

To oznacza, że Beata Lubecka opuści Radio Zet? Również nie. Jesienią wrócić ma popołudniowe pasmo gościnne z udziałem polityków i ekspertów - popołudniową wersję "Gościa Radia Zet" otrzyma właśnie Lubecka.

- Zaczynałem jako radiowiec i bardzo się cieszę, że znowu poczuję niepowtarzalną atmosferę radia. Będę w „Gościu Radia ZET” rozmawiać z najważniejszymi bohaterami dnia - politykami władzy, jak i opozycji. Będę też zapraszał ekspertów, którzy pomogą zrozumieć nam otaczający i coraz bardziej zmieniający się świat - zapewniał Bogdan Rymanowski.

- Chciałbym, żeby te rozmowy były zarówno atrakcyjne i dynamiczne, jak i merytoryczne. Nie jest to proste zadanie, ale dam z siebie wszystko. Myślę, że razem z Beatą Lubecką, która poprowadzi popołudniowe rozmowy, stworzymy najlepszy duet "wywiadowców" radiowych w Polsce - przekazał, niezwykle pewny swego.

Pierwsza audycja z jego udziałem już 29 sierpnia o 8:00 na antenie Radia Zet. Nie wiadomo jednak jeszcze, kto będzie pierwszym gościem znanego dziennikarza.

Radio Zet z pewnością może poszczycić się teraz dwojgiem bardzo sprawnych i przede wszystkim znanych dziennikarzy. To pasmo nie trafiłoby do rąk kogoś, kto nie mógłby go promować swoim nazwiskiem. Sprawia to jednak, że po raz kolejny obserwujemy te same twarze (lub słyszymy te same głosy) w programach znanych z telewizji i radia.

Bogdan Rymanowski wielokrotnie był krytykowany za zapraszanie do swoich programów przede wszystkim mężczyzn, pomijając właściwie polityczny udział kobiet. Wielkim świętem było pojawienie się w jego studiu dwóch pań na około sześcioro gości. Czy w Radiu Zet zmieni tę praktykę i częściej przy jego stole siadać będą polityczki, które też mają coś do powiedzenia?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Radio Zet