Goniec.pl
Biedronka: niezwykły konkurs, do wygrania 100 tysięcy złotych

pixabay

Sieć sklepów Biedronka ogłosiła konkurs. Główną nagrodą jest 100 tysięcy złotych, jednak zostały już tylko 2 dni na zgłoszenie

20 Marca 2021

Autor tekstu:

Damian Witoń

Udostępnij:

Sieć sklepów Biedronka organizuje konkurs, w którym można wygrać aż 100 tysięcy złotych. Trzeba jednak się pośpieszyć, gdyż termin zgłoszeń mija 22 marca.

Popularna sieć supermarketów Biedronka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, organizuje konkurs, w którym można wygrać nawet 100 tysięcy złotych. Na zgłoszenie się do niego zostały już jednak tylko 2 dni, więc trzeba się spieszyć. 

Biedronka ogłosiła konkurs “Piórko”. Do wygrania 100 tysięcy złotych

Aby wziąć udział w konkursie “Piórko”, który organizuje sieć Biedronka, należy napisać książkę lub stworzyć ilustracje, które będą skierowane do użytkowników w wieku od 4 do 10 lat, czyli małych dzieci.

Projekt ma na celu popularyzację czytelnictwa wśród najmłodszych. Skierowany jest do początkujących pisarzy oraz ilustratorów. Na autorów najlepszych prac czekają ogromne nagrody. Zarówno wyróżniony pisarz, jak i ilustrator otrzymają po 100 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że taka nagroda, może robić wrażenie, dlatego z pewnością nie zabraknie chętnych, aby wziąć udział w konkursie. Należy jednak się spieszyć, gdyż termin zgłaszania prac upływa z dniem 22 marca.

Książka, która wygra konkurs trafi do sprzedaży w sieci sklepów Biedronka. Dla osób, które uważają, że termin jest już zbyt blisko, aby się wyrobić, mamy małe pocieszenie. Konkurs “Piórko” odbywa się cyklicznie. Tegoroczna edycja nie jest zatem pierwszą i prawdopodobnie nie jest też ostatnią.

W zeszłym roku do konkursu “Piórko” organizowanego przez Biedronkę zgłosiło się około 4800 uczestników. Była to już szósta edycja akcji. Wyniki tegorocznej edycji zostaną ogłoszone do 30 września, a książka zwycięzcy trafi do sklepów Biedronka niedługo później. Honorowym patronem akcji jest Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak. Należy jeszcze wyraźnie zaznaczyć, że w konkursie mogą brać jedynie osoby pełnoletnie. 

Wszystkie zasady, z którymi powinny zapoznać się osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, dostępne są na oficjalnej stronie konkursu. Link zamierzamy poniżej.

>>>>>>> https://piorko.biedronka.pl/ <<<<<<<<<

Jeżeli zechcecie Państwo wziąć udział w konkursie, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam sukcesu oraz przyjemnej i owocnej pracy. Powodzenia!

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródła: Biedronka

Podobne artykuły

Piotr Molecki/East News

Pieniądze

Polacy kupują działki budowlane. Zainteresowanie jest kosmiczne

Czytaj więcej >

Pieniądze

Awaria w banku Santander. Pilna reakcja instytucji

Czytaj więcej >
podatek od deszczu

Pieniądze

Lepiej przygotować portfele. Więcej osób zapłaci podatek deszczowy

Czytaj więcej >
Bank

Pieniądze

Awaria w ING Banku Śląskim. Klienci nie mogą dokonywać transakcji

Czytaj więcej >

Pieniądze

Polaków czeka emerytalny dramat. Dzisiejsi 35-40 latkowie dostaną grosze

Czytaj więcej >
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 06.07.2020. Prezydent Andrzej Duda podpisal projekt zmiany Konstytucji RP, dotyczacy zakazu adopcji dzieci przez pary jednoplciowie.

Pieniądze

Posłowie bardzo chcą podwyżek. Liczą na prezydenta

Czytaj więcej >