Goniec.pl
Andrzej Duda

Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda udał się na wypoczynek do Juraty. Nie zabrakło popisów na skuterze wodnym

20 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Andrzej Duda udał się wraz z najbliższymi na wypoczynek do Juraty. Podczas urlopu został przyłapany przez fotografów podczas jazdy na skuterze wodnym. Prezydent radził sobie jak rasowy kaskader.

Andrzej Duda doskonale wie, że każdy potrzebuje czasu na odpoczynek. Prezydent jak zawsze spędza go aktywnie, rozkoszując się pływaniem na wodnym skuterze.

Andrzej Duda dojechał do Juraty, urlop zaczął od wizyty w kościele

Andrzej Duda rozpoczął wakacje w Juracie. Msza święta, zdjęcia i urlop, którego oficjalnie nie ma

CZYTAJ DALEJ

Andrzej Duda wyjeżdża na urlop

Okres wakacyjny w pełni. Polacy tłumnie wyjeżdżają na wakacje, choć wielu z nich z powodu rosnącej inflacji i kryzysu gospodarczego na horyzoncie, decyduje się spędzić czas wolny w kraju.

Warunki ku temu mamy przecież niesamowite. Morze Bałtyckie zachwyca turystów nie od dziś, a wypoczynek i oddychanie morskim jodem mają z pewnością walory nie tylko rozrywkowe, ale również zdrowotne.

Wie o tym dobrze Andrzej Duda, który na miejsce urlopu wybrał znajdującą się na Półwyspie Helskim Juratę. Prezydencka rezydencja zaopatrzona jest m.in. w kort tenisowy, basen, czy jacuzzi.

Nie w głowie prezydentowi jednak wylegiwanie się w wannie z bąbelkami; nasz przywódca woli aktywny wypoczynek. Tak jak każdego roku, chwycił za ster skutera wodnego i wypłynął w morze.

Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda złożył swój podpis pod ważną ustawą. Zatwierdził wakacje kredytowe

CZYTAJ DALEJ

Kaskaderskie popisy Andrzeja Dudy

Gdyby serial "Grom w raju" nagrywany był współcześnie, producenci z pewnością musieliby poważnie rozważyć, czy nie dokonać zmiany obsadowej. Wszystko za sprawą zdjęć paparazzi, które opublikował "Super Express".

Widzimy na nim Andrzeja Dudę, który swoimi popisami na skuterze wodnym zawstydziłby z pewnością samego Hulka Hogana. Prezydent sprawnie ciął taflę wody niczym krawieckie nożyce błękitne płótno.

"Uzbrojony" w profesjonalny kostium pływacki i przeciwsłoneczne okulary, sprawiał wrażenie herosa mknącego na ratunek niewieście w opałach. Ta była jednak bezpieczna - Agata Duda towarzyszyła mężowi, przebywając w ośrodku w Juracie.

Złośliwi z pewnością prezydenckie popisy komentować będą jako niepotrzebną brawurę i wakacje, na jakie nie może pozwolić sobie przeciętny Polak. Warto jednak zwrócić uwagę, że przeciętny Polak z pewnością nie poradziłby sobie tak świetnie na skuterze wodnym, a co ważniejsze - nie wyglądałby na nim tak dobrze, jak Andrzej Duda.

pielgrzymka

Andrzej Duda na kolanach u Rydzyka. Kontrowersyjna przemowa prezydenta, tłum skandował jedno słowo

W dniach 9-10 lipca na Jasnej Górze w Częstochowie odbywają się uroczystości 31. Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. Główne wydarzenia zaplanowane zostały na niedzielę, a wśród uczestników byli nie tylko wierni słuchacze rozgłośni z Torunia, ale także znani politycy. Relacją ze spotkania pochwalili się m.in. Przemysław Czarnek i prezydent Andrzej Duda.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Jarosław Kaczyński

Wiadomości

Pilne spotkanie kierownictwa PiS. W Sejmie huczy od plotek

Czytaj więcej >

Wiadomości

Waloryzacja emerytur i rent w 2023 roku. Seniorzy dostaną więcej niż się spodziewali

Czytaj więcej >
Policja w Radomiu, Środowiskowo-Lekarskie WOPR

Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań. Zaginiony 21-letni Filip z Radomia nie żyje

Czytaj więcej >
Mateusz Morawiecki w Sejmie otoczony kordonem ochrony

Wiadomości

Mateusz Morawiecki ochraniany przez kordon funkcjonariuszy. Dziennikarze nie mieli szans

Czytaj więcej >
Jarosław Kaczyński przegrał w sądzie z Radosławem Sikorskim, w tle duże pieniądze i pomówienie

Wiadomości

Jarosław Kaczyński przegrał w sądzie z Radosławem Sikorskim. Zasądzono ogromne zadośćuczynienie

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News, Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Jerzy Owsiak nie przebierał w słowach. Ostro zaatakował Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj więcej >