Goniec.pl > Świat > Aleksandr Łukaszenka miał trafić do szpitala w Moskwie? Zaskakujące doniesienia opozycjonisty
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 28.05.2023 12:02

Aleksandr Łukaszenka miał trafić do szpitala w Moskwie? Zaskakujące doniesienia opozycjonisty

Aleksandr Łukaszenka Władimir Putin
president.gov.by

Aleksandr Łukaszenka w stanie krytycznym trafił do szpitala? Białoruski opozycjonista przekazał sensacyjne wiadomości o stanie zdrowia dyktatora. Prezydent Białorusi miał zostać przewieziony do placówki medycznej w Moskwie tuż po spotkaniu z Władimirem Putinem.

Aleksandr Łukaszenka trafił do szpitala?

Nieoficjalne wiadomości na temat stanu zdrowia Aleksandra Łukaszenki wskazują, że dyktator miał znaleźć się w stanie zagrożenia życia. Walerij Cepkała przekazał sensacyjne informacje.

Eksperci wskazują jednak, że doniesienia o Aleksandrze Łukaszence są obecnie niemożliwe do zweryfikowania. Sam białoruski opozycjonista podkreśla, że posiadane przez niego informacje wymagają dokładniejszego potwierdzenia. Co stało się z prezydentem Białorusi?

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii

Białoruski opozycjonista utrzymuje, że stan dyktatora jest "krytyczny"

Aleksander Łukaszenka trafił do szpitala. Taką wiadomość przekazał Walerij Cepkała. Prezydent ma znajdować się w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Moskwie.

Prezydent Białorusi ma znajdować się w stanie krytycznym. Okoliczności przewiezienia Aleksandra Łukaszenki do szpitala są zaskakujące. Nadal pozostają jednak niepotwierdzone.

Wcześniej spotkał się z Władimirem Putinem

Ostatnio wiele mówi się o tym, że zdrowie białoruskiego dyktatora szwankuje. Najnowsze rewelacje tylko dolewają oliwy do ognia. Białoruski opozycjonista ujawnił, że rzekome przyjęcie Aleksandra Łukaszenki do szpitala w Moskwie nie jest przypadkiem.

Aleksander Łukaszenka miał na chwilę przed hospitalizacją spotkać się z Władimirem Putinem. Rozmowa dyktatorów odbywała się za zamkniętymi drzwiami. Czy mogła ona mieć związek ze stanem zdrowia Alekdanra Łukaszenki?

Źródło: wp.pl