Goniec.pl
kobieta prawda wyszła

Fot. instagram.com/oliveirajuju358

30-latka miała operację plastyczną. Zamiast zwykłego silikonu dostała silikon budowlany

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Transpłciowa kobieta Juju Oliveira postanowiła poddać się operacji plastycznej, by coś w sobie zmienić. Niestety trafiła na oszusta, który podczas zabiegu użył silikonu wykorzystywanego w przemyśle budowlany, nieprawdopodobnie ją oszpecając. T

Historia transpłciowej kobiet z Brazylii może służyć jako przestroga. Na Instagramie Juju Oliveiry możemy znaleźć jej zdjęcia sprzed i po operacji plastycznej. Trudno uwierzyć, że fotografie przedstawiają tę samą osobę. Po poddaniu się zabiegowi medycyny estetycznej Juju codziennie przeżywa dramat.

Warto wspomnieć, że Juju Oliveira najprawdopodobniej nie jest jedyną kobietą, która padła ofiarą oszusta podającego się za specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej. Należy pamiętać, że operacje plastyczne w krajach Ameryki Południowej są bardzo popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Korzystają na tym nieuczciwi ludzie.

30-letnia kobieta chciała zmienić swój wygląd

Juju Oliveira – prawdopodobnie jak wiele brazylijskich kobiet – zastanawiała się nad poprawieniem swojego wyglądu. Nie widziała jeszcze, że ta decyzja tak bardzo zmieni jej życie. W 2017 roku Juju padła ofiarą oszusta.

Brazylijka skorzystała z oferty mężczyzny, który działał w podziemiu, podając się za profesjonalnego chirurga. Nie wiadomo, dlaczego Juju nie udała się do legalnie działającej kliniki medycyny estetycznej. Być może nie miała wystarczająco dużo pieniędzy.

[EMBED-245]

Niestety Juju Oliveira trafiła na wyjątkowego oszusta, który nie tylko nie poprawił jej urody, ale ją poważnie oszpecił. Mężczyzna podczas zabiegu użył 250 mililitrów silikonu przemysłowego, które wstrzyknął jej w policzki, nos, szczękę oraz podbródek.

Po tym przykrym zdarzeniu twarz Brazylijki spuchła drastycznie. Niestety okazało się, że opuchlizna nie zejdzie samoistnie i w jej przypadku niezbędny jest specjalistyczny zabieg.

Kobieta apeluje o pomoc

30-letnia kobieta napisała o swoim przypadku w mediach społecznościowych, nie ukrywając, że jej życie zmieniło się w koszmar. Brazylijka pada ofiarą ataków, bywa też wyśmiewana przez ludzi, którzy ją mijają.

Juju zaznaczyła, że nie ma środków finansowych na to, by skorzystać z zabiegu, który uratuje jej urodę. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez „The Sun” koszt zabiegu wynosi ponad 31 tysięcy złotych.

Brazylijka ruszyła ze zbiórką pieniędzy, niestety tym razem historia nie doczekała się szczęśliwego zakończenia. Kobieta zgromadziła jedynie 13,5 tysiąca złotych. Nie wiadomo też, na co je przeznaczyła.

Ofiara oszusta zdecydowała się jednak nie poddawać i zorganizować kolejną zbiórkę. Juju przyznała, że nie może na siebie patrzeć. Warto pamiętać, by korzystać z usług legalnie działających profesjonalistów – zwłaszcza w przypadku zabiegów tak inwazyjnych.

[EMBED-520]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Kupił mięso w markecie. Zauważył niepożądaną substancję

  • Zabójca Andrzeja Zauchy znalazł pracę w TVP

  • Warszawa: policja poszukuje mężczyzny. Ranił kobietę nożem

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

policja

Wiadomości

Zachodniopomorskie: W pensjonacie znaleziono zwłoki 40-latka. Prawdopodobnie doszło do zbrodni

Czytaj więcej >
sinice

Wiadomości

Mężczyzna wykąpał się w Bałtyku. Jest zakażony bakterią Vibrio vulnificus

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski ocenił wystąpienie Andrzeja Dudy podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ

Czytaj więcej >
konferencja

Wiadomości

Posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba zostali wyproszeni z konferencji prasowej

Czytaj więcej >
tk

Wiadomości

Trybunał Konstytucyjny odroczył rozprawę w sprawie wyższości prawa unijnego nad krajowym

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Andrzej Duda przed sesją ONZ pomylił prezydentów USA

Czytaj więcej >