Goniec.pl > Wiadomości > 18-latka wiozła mamę, za rogiem czekała śmierć. Obie kobiety nie żyją
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 08.06.2023 16:45

18-latka wiozła mamę, za rogiem czekała śmierć. Obie kobiety nie żyją

wypadek
Policja Kędzierzyn-Koźle

Tragiczne doniesienia z województwa opolskiego. Pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim doszło do koszmarnego wypadku drogowego. W osobowe auto marki seata uderzyło audi. Na miejscu śmierć poniosła 18-letnia dziewczyna. Jej mama zmarła niedługo potem w szpitalu.

Tragiczny wypadek dwóch osobówek

W środę, 7 czerwca około godziny 16.30, lokalne służby otrzymały zgłoszenie o poważnym wypadku drogowym. Doszło do niego na drodze krajowej nr 40, pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim (woj. opolskie). 

W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe: seat oraz audi. - Policjanci pracujący na miejscu ustalili wstępne okoliczności tragicznego zdarzenia: 18-latka kierująca osobowym seatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi 20-latkowi - relacjonuje oficer prasowy opolskiej policji.

 

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Nie żyje matka oraz córka

Bilans środowego wypadku okazał się tragiczny. - W wyniku zdarzenia 18-latka poniosła śmierć. Młoda kobieta podróżowała z matką. 49-letnia pasażerka seata oraz kierujący audi zostali przetransportowani do szpitala - dodawał oficer prasowy z Kędzierzyna-Koźle. 

- U młodej kobiety ratownicy prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety, lekarz stwierdził zgon kobiety mimo prowadzonych przez kilkadziesiąt minut prób uratowania jej życia - dowiadujemy się. 

Niestety, jak podaje serwis lokalna24.pl, matka 18-latki, która początkowo została przetransportowana do szpitala, także zmarła. Informacja pojawiła się w czwartek (7 czerwca) po godzinie 12:00.

Ruch była całkowicie zablokowany

Ruch na tym odcinku był całkowicie zablokowany. Dopiero po kilku godzinach, obecne na miejscu służby udrożniły przejazd. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności oraz przyczyn ogromnej tragedii. 

Źródło: Policja/ lokalna24.pl