Goniec.pl > Wiadomości > Zaginęła 13-letnia Nikola z Chorzowa. Ojciec nastolatki prosi o pomoc
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 08.06.2023 15:29

Zaginęła 13-letnia Nikola z Chorzowa. Ojciec nastolatki prosi o pomoc

nastolatka
materiały policyjne

13-letnia Nikola Blacha wyszła z domu w środę wieczorem. Do tej pory do niego nie wróciła. Policja i zrozpaczony ojciec proszą o pomoc w ustaleniu, gdzie jest nastolatka. Każda godzina jest na wagę złota.

Zaginęła 13-letnia Nikola, ojciec dziewczynki prosi o pomoc

Nikola Blacha z Chorzowa rozpłynęła się w powietrzu. W środę 7 czerwca wieczorem wyszła z domu przy ul. Rostka. Była godzina 19, a 13-latka do dziś nie wróciła.

Ojciec Nikoli Blachy prosi o pomoc w znalezieniu córki. - Wyszła z domu do sklepu zostawiając telefon. Nie ma żadnego kontaktu. Możliwe, że porusza się między Chorzowem, a Rudą Śląską - powiedział tata nastolatki cytowany przez portal eska.pl.

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Widziałeś ją? Natychmiast zadzwoń na policję

13-latka uczy się jeszcze w szkole podstawowej. W przypadku zaginięć dzieci i młodzieży liczy się czas. Nie można wykluczyć, że samotnie spacerująca nastolatka wzbudzi zainteresowanie niewłaściwych osób.

Jak wygląda poszukiwana Nikola Blacha z Chorzowa? 13-latka ma 155 cm wzrostu. Ma ciemne blond włosy sięgające do ramion. - Ma na sobie krótkie spodenki i niebieski top - podał ojciec zaginionej nastolatki. Dziewczynka ma na sobie czarno-szare buty sportowe.

Policja apeluje do każdego, kto wie, gdzie jest Nikola

Policja liczy, że publikacja wizerunku pomoże w dotarciu do osób, które wiedzą gdzie jest Nikola. - Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod numerem telefonu 47 854 52 55 lub na bezpłatny numer alarmowy 112 - czytamy w apelu policji.

Źródło: policja, eska.pl