Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Zaginiony Łukasz z Białegostoku nie żyje. Miał 31 lat
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 06.02.2023 13:32

Zaginiony Łukasz z Białegostoku nie żyje. Miał 31 lat

nie żyje świeczka Iberion 3
Iberion, materiały własne

Sprawa związana z zaginięciem 31-latka wyszła na jaw w weekend 4-5 lutego. W pomoc w poszukiwaniach zaangażowana była policja oraz internauci. Niestety dotarły do nas informacje o śmierci zaginionego. Wieści te przekazał na Facebooku fanpejdż SOS Zaginięcia.

Nie żyje zaginiony 31-latek z Białegostoku

Mężczyzna zaginął w sobotę, 4 lutego, a ostatni raz widziano go na placu budowy przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku. Około godziny 9:30 zadzwonił do swojego pracownika z informacją, że ma do załatwienia pewną sprawę i nie wróci już do pracy w tym samym dniu.

Od tego czasu kontakt z 31-latkiem się urwał. Rozpoczęto działania, mające na celu pomoc w odnalezieniu Łukasza. W mediach społecznościowych pojawiły się komunikaty o zaginięciu mężczyzny. W poszukiwania zaginionego, ubranego m.in. w szarą kurtkę oraz spodnie robocze w moro włączona była także Policja.

O śmierci mężczyzny poinformował fanpejdż, zajmujący się publikacją zdjęć osób zaginionych. - Poszukiwania zostały zakończone - zwięźle oznajmiła Malwina Trochimczuk, oficer prasowy KMP w Białymstoku. Sprawę bada prokuratura.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: facebook.com/SOS Zaginięcia