Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Zaczęło się już dziś, Lidl przygotował hity dla klientów. Biedronka została zdeklasowana
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 22.05.2023 13:18

Zaczęło się już dziś, Lidl przygotował hity dla klientów. Biedronka została zdeklasowana

Lidl
Iberion

Lidl po raz kolejny zaskakuje. Już od poniedziałku, 22 maja, popularna sieć dyskontów wprowadza wiele ciekawych promocji. Tym razem będzie można kupić wiele produktów spożywczych w korzystnych cenach. Warto się spieszyć, ponieważ niektóre dostępnych rabatów obowiązuje tylko jeden dzień. 

Lidl szaleje z promocjami

Lidl szaleje. W odpowiedzi na promocje przygotowane przez Biedronkę popularna w naszym kraju sieć dyskontów opracowała sporo ciekawych rabatów. Tym razem “na warsztat” wzięto przede wszystkim produkty spożywcze. Co dokładnie znalazło się w najnowszej gazetce Lidla?

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Niektóre oferty ważne tylko jeden dzień

Przede wszystkim warto się pospieszyć, ponieważ część z przygotowanych promocji jest ważna tylko w poniedziałek, 22 maja. Tego dnia warto sięgnąć po polskie masło ekstra, marki Pilos. Przy zakupie trzech kostek możemy liczyć na cenę 3,45 zł. za sztukę. Poza promocją cena ta wynosi 5,76 zł.

Dodatkowo, po aktywowaniu kodu rabatowego w aplikacji Lidl Plus, będziemy mogli nabyć ćwiartkę kurczaka z jedyne 4,99 zł/ kg. Cena poza promocją to 9,99 zł, a więc oszczędzamy 50 proc.

Jest też coś dla wszystkich miłośników lodów. Przy zakupie dwóch opakowań lodów Bon Gelati, drugi produkt otrzymamy 66 proc. taniej! Do wyboru jest sporo smaków. Cena regularna wynosi 14,99, a więc kupując dwie sztuki zapłacimy jedynie 19,98 zł.

Mamy też promocję na owoce. Za kilogram arbuza, od poniedziałku do środy (22-24 maja) zapłacimy jedynie 2,99 zł. Cena poza promocją to 5,99 zł/kg. Z kolei melon cantaloupe w tych dniach będzie kosztował jedynie 5,99 zł/kg. To obniżka rzędu 40 proc. w stosunku do regularnej ceny.

Hitowo zapowiada się sama środa. Tego dnia wszystkie mamy powinny pomyśleć o większych zakupach. tego dnia Lidl obejmie promocją wybrane pieluszki i pantsy marki Lupilu. Przed zakupem trzeba będzie jedynie aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus.

"Kupuję, nie marnuję"

Warto też przypomnieć o akcji Lidla pod nazwą “Kupuję, nie marnuję”. W ramach działania wszyscy klienci supermarketów mogą nabyć wiele produktów z piekarni o 50 proc. taniej. 

- We wszystkich naszych sklepach po godzinie 21:00 - w ramach akcji "Kupuję, nie marnuję" - wybrane artykuły z "Piekarni w sercu Lidla" są sprzedawane o 50 proc. taniej. Codziennie przeceniane są słodkie i słone przekąski, a w soboty - przed niedzielami niehandlowymi i w dni przedświąteczne - obniżamy cenę chlebów, bułek oraz bagietek - komentowała w rozmowie z o2.pl Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska.

Źródło: Lidl/ o2.pl

Tagi: Lidl Biedronka