Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Warszawa. 14-letni bliźniacy wyszli ze szkoły. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 15.04.2024 23:03

Warszawa. 14-letni bliźniacy wyszli ze szkoły. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu

policja, dzieci
Fot. KRP VI policja.pl

Dwóch 14-letnich chłopców wyszło w poniedziałek (15.04) ze szkoły i nie wróciło do domu. Policja z warszawskiej Białołęki prosi o pomoc w ustaleniu, gdzie znajdują się Daniel i Mateusz Bełdyccy. Nikt nie wie, gdzie obecnie przebywają bliźniacy.

Policja poszukuje braci bliźniaków z Warszawy

Stołeczna policja wystosowała apel w związku z poszukiwaniami braci bliźniaków z Białołęki w Warszawie. 14-latkowie wyszli ze szkoły, gdzie przebywali na lekcjach. Zgodnie z ustaleniami opuścili budek chwilę przed godziną 12:00.

Poszukiwani są Daniel i Mateusz Bełdyccy. Chłopcy uczą się w Szkole Podstawowej nr 112 na Białołęce. Nikt nie wie, w jakim kierunku udali się 14-latkowie.

Grzybowa anomalia w Polsce. "Przyroda zwariowała"

Bracia wyszli ze szkoły i udali się w nieznanym kierunku

Policja podejrzewa, że poszukiwani bliźniacy przebywać mogą w rejonie trzech galerii handlowych. Klienci Galerii Młociny, Arkadii oraz Galerii Północnej mogą zauważyć poszukiwanych nastolatków.

ZOBACZ: 5-latka jechała sama autobusem i płakała. Pijana babcia siedziała na przystanku

Każda osoba, która ma jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu chłopców, proszona jest o kontakt z Dyżurnym KP Białołęka, tel. 47 723 51 30, 47 723 51 31 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji - zaapelowała komisarz Paulina Onyszko.

Widziałeś tych chłopców? Natychmiast skontaktuj się z policją

Jak wyglądają chłopcy, którzy znaleźli się w centrum zainteresowania policji w związku z poszukiwaniami opiekuńczymi? Zarówno Daniel, jak i Mateusz mają około 160 cm wzrostu. Są szczupłej budowy ciała oraz ważą około 50 kg.

ZOBACZ: Biedronka podjęła decyzję ws. promocji. Klienci już to zauważyli

Daniem Bełdycki w momencie wyjścia ze szkoły ubrany był w czarną kurtkę z kapturem oraz spodnie dżinsowe. Mateusz Bełdycki miał na sobie natomiast kurtkę w paski koloru zielonego, czarnego oraz niebieskiego i ciemne spodni dresowe.

poszukiwany-daniel.jpg
Policja poszukuje Daniela. Fot.KRP VI
poszukiwany-mateusz.jpg
14-latek wyszedł ze szkoły. Fot. KRP VI

Źródło: KRP VI