Goniec.pl

@ktotomajdza/tiktok

Uczennica zagadała do Rafała Trzaskowskiego w pociągu. Nagranie jest hitem sieci

16 Marca 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

Na TikToku można oglądać filmik nagrany w Warszawie przez uczennicę, która spieszy się do szkoły. Niestety, w związku z opóźnieniem nie jest w stanie dotrzeć na lekcje na czas. W tym samym pociągu stołecznej Szybkiej Kolei Miejskiej podróżował prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który zdecydował się poprosić nauczycielkę dziewczyny o usprawiedliwienie autorki materiału.

Prezydent Warszawy zgodził się na nietypowe nagranie

W sieci pojawił się filmik, który szybko zyskał miano viralu. Jednym z pociągów warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej podróżowała nastolatka, która spieszyła się do szkoły. Niestety, przez opóźnienie nie była w stanie na czas dotrzeć do placówki. Tym samym pociągiem przemieszczał się prezydent miasta, Rafał Trzaskowski.

Dziewczyna postanowiła wykorzystać obecność włodarza stolicy, aby przekonać nauczycielkę, na której zajęcia starała się dotrzeć, żeby usprawiedliwić to spóźnienie. Polityk zgodził się na nietypowe nagranie.

poszukiwana

Policja z całego kraju szuka tej kobiety. Miała dopuścić się oburzającego czynu

CZYTAJ DALEJ

Polityk poprosił o usprawiedliwienie spóźnienia uczennicy

- Jesteśmy z prezydentem i bardzo chciałabym panią przeprosić za spóźnienie - mówi w filmiku opublikowanym na TikToku uczennica. 

Do przeprosin dziewczyny włączył się prezydent Trzaskowski. - Razem przepraszamy za spóźnienie. No niestety nie jest to wina miasta, tylko PKP , ale cóż. Bardzo przepraszamy. Proszę usprawiedliwić. Potwierdzam, że jesteśmy w pociągu o godzinie 10:20 - zaświadczył polityk.

Na dalszym planie filmiku widać ekipę telewizyjną, najpewniej jednego z portali plotkarskich. Trzeba przyznać, że reporterzy natrafili na nie lada okazję do pokazania w mediach otwartego oblicza Rafała Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski cieszy się dużym zaufaniem społecznym

Rafał Trzaskowski przedstawia się w mediach jako wyluzowany i na czasie, co może być jednym z powodów poparcia wśród młodych osób. Co jednak interesujące, zgodnie z wynikami sondażu Instytutu Badań Samorządowych (IBS) dla serwisu LokalnaPolityka.pl, wśród zwolenników Trzaskowskiego jest więcej starszych wyborców. Jak wynika z badania, prezydent Warszawy jest masowo popierany przez kobiety i wyborców lewicowych, ale niezbyt ufają mu mężczyźni czy mieszkańcy wsi.

Polityk PO jest liderem w zestawieniu prezydentów największych polskich miast zarówno jeśli chodzi o zaufanie (38,87%), jak i nieufność (37,74%). Poprawił swój wynik w stosunku do zeszłorocznej edycji sondażu o 4,72 punktu procentowego oraz zanotował największy w całym zestawieniu spadek nieufności w tym samym okresie (-5,04 punktu procentowego).

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca .

Źródło: @ktotomajdza/tiktok

Nastolatka wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

Nastolatka wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

CZYTAJ DALEJ
Biedronka oszalała, kolejna promocja i kolejne pieniądze za darmo

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Lubuskie. Samochód uderzył w barierki i przekoziołkował na bok. 25-latek z Czech zginął na miejscu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawa. 74-latka potrącona przez nastolatki na hulajnodze
Czytaj więcej >

Wiadomości

18-letnia Pola zmarła w szpitalu, zaczęło się od zwykłej grypy. W akcji prokuratura
Czytaj więcej >

Świat

Rosja stawia warunki zakończenia wojny. Jest reakcja Kijowa
Czytaj więcej >

Świat

Nekrolog Alaksandra Łukaszenki obiega sieć. Klub się tłumaczy
Czytaj więcej >

Wiadomości

Wpadka Biedronki. W ten sposób klienci są wprowadzani w błąd
Czytaj więcej >
Zuzanna Ptaszyńska

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego w dyscyplinie nauki o polityce i administracji - stosunki międzynarodowe. Zarówno hobbystycznie, jak i naukowo zajmuję się Zjednoczonym Królestwem, interesuję się też historią popkultury oraz współczesnym kinem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]