Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragiczny wypadek. Nie żyją dwie osoby, trzy są w szpitalu
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 24.02.2024 21:31

Tragiczny wypadek. Nie żyją dwie osoby, trzy są w szpitalu

wypadek
OSP KSRG Opinogóra Górna

Wypadek w Łagunach na Mazowszu. Na drodze wojewódzkiej numer 617 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z nich wpadł wprost pod koła rozpędzonej ciężarówki. Mimo natychmiastowej akcji służb, bilans wypadku jest tragiczny.

Łaguny: śmiertelny wypadek na DW 617

Tragiczne doniesienia z województwa mazowieckiego. W miejscowości Łaguny w powiecie ciechanowskim doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w piątek (23.02) na drodze wojewódzkiej numer 617. Policjanci wezwani na miejsce zobaczyli roztrzaskane pojazdy marki Opel oraz Peugeot. W wypadku brał udział także samochód ciężarowy.

3-latek poszedł na spacer z dziadkiem. Lądował LPR, trwa walka o życie

Dwie osoby nie żyją, kolejne trzy trafiły do szpitala

Bilans wypadku w Łagunach na Mazowszu okazał się tragiczny. Zgodnie z ustaleniami Polskiej Agencji Prasowej w wyniku zderzenia zginęły dwie osoby. Jest to 58-letnia kobieta oraz 56-letni kierowca jadący w Oplu. Kolejnych trzech poszkodowanych, podróżujących w drugim z aut osobowych, trafiło do szpitala.

ZOBACZ: Nie żyje Leszek Jarosz, wieloletni dziennikarz TVP. Miał 56 lat

Wstępne ustalenia policjantów na temat okoliczności wypadku wskazują na to, iż to kierowca opla - z nieznanych jeszcze przyczyn - stracił panowanie nad samochodem. Zjechał on na przeciwległy pas i doszło do czołowego zderzenia z peugeotem. Co więcej, w rozbite pojazdy wjechała ciężarówka, która poruszała się za oplem.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Łagunach. Po udzieleniu pomocy poszkodowanym śledczy zabezpieczyli dowody. Kluczowe jest dotarcie do tego, dlaczego kierowca opla nagle stracił panowanie nad pojazdem.

ZOBACZ: Mandat za palenie gałęzi na działce. Można zapłacić nawet 5000 zł

Ważne będzie nie tylko to, w jakich warunkach doszło do wypadku. Śledczy będą musieli ustalić również prędkość z jaką poruszały się wszystkie pojazdy biorące udział w wypadku. Ze zdjęć opublikowanych przez strażaków ochotników wynika, iż do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi.

Źródło: PAP