Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Austria. Zabójstwo w domu publicznym. Zatrzymano 27-latka
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 24.02.2024 12:40

Austria. Zabójstwo w domu publicznym. Zatrzymano 27-latka

policja
Pixabay/fsHH

Porażające odkrycie w domu publicznym w Wiedniu. W piątkowy wieczór wezwana na miejscu uszkodzenia ciała trzech kobiet. Wszystkie przypadki na ciele rany, pozostałości od ugodzenia. W sprawie zatrzymany był 27-letni mężczyzna.

Austria: Potrójne zabójstwo w domu publicznym

Ciała trzech kobiet z widocznymi ranami od noża znaleziono w piątek (23 lutego) wieczorem w jednym z domów publicznych w stolicy Austrii, Wiedniu. Chwilę później doszło do zatrzymania podejrzanego o dokonanie zbrodni 27-latka. Mężczyzna trzymał w ręku właśnie nóż i ukrywał się w zaroślach.

Policja zidentyfikowała potencjalnego sprawcę po tym, jak podążyła znajdującymi się na chodniku śladami krwi. Zatrzymany miał na swoim ciele rany cięte i został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

2-latek śmiertelnie potrącony. Policja zwraca się z apelem

Policję zaalarmowali przypadkowi przechodnie

Do odkrycia porażającej prawdy doszło dzięki czujności przechodniów, którzy nie zbagatelizowali faktu, iż na ścieżce prowadzącej do domu publicznego była krew. Wstępne ustalenia wskazują, że w chwili zdarzenia w budynku przebywały wyłącznie ofiary.

ZOBACZ: Nie żyje znany prezenter telewizyjny. Podejrzany to jego były partner

Funkcjonariusze informują na razie, że nie znają motywów działania napastnika. W sprawie wszczęto śledztwo, które jest w toku.

Gangsterzy podpalili dom publiczny w Danii. Nie żyje 31-letnia Polka

Do podobnie tragicznego zdarzenia doszło sześć lat temu w Danii. Do agencji towarzyskiej w Aalborg wdarli się wówczas gangsterzy, którzy podpalili budynek.

W wyniku pożaru zginęła m.in. 31-letnia Polka, a druga nasza obywatelka została ranna. Sprawcami przestępstwa okazali się być bandyci z szajki z Trójmiasta. Jak ustalono, chodziło o porachunki między dwoma gangami z północy Polski, walczącymi o wpływy na rynku.

Postawili się Putinowi, teraz mówią: "jesteśmy gotowi bronić Polski!" Zobacz wywiad z ochotnikami walczącymi przeciwko Rosji:

Źródło: Onet