Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia w Ostródzie. W mieszkaniu znaleźli zwłoki małżeństwa
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 28.02.2024 17:17

Tragedia w Ostródzie. W mieszkaniu znaleźli zwłoki małżeństwa

radiowóz policja
Pomorska Policja (zdjęcie ilustracyjne)

Przerażające odkrycie w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie). W jednym z mieszkań odnaleziono ciała małżeństwa. Oboje mieli rany kłute i cięte. Policja prowadzi sprawę pod kątem zabójstwa, ogłoszono alarm. Poszukiwana jest 30-letnia córka małżeństwa.

Ostróda: znaleziono dwa ciała

W środę, 28 lutego, ostródzcy policjanci dokonali strasznego odkrycia. Około godz. 12:30 zostali wezwani do jednego z mieszkań przy ul. Demokracji. Zaalarmował ich zaniepokojony bliski mieszkańców. Funkcjonariusze po zjawieniu się na miejscu musieli wejść do lokalu siłowo. W środku zobaczyli ciała dwóch osób.

ZOBACZ TAKŻE: Brutalna napaść w Warszawie. Podejrzany był znany policji

Klienci Biedronki zaskoczeni. Znaleźli to pod paletą z olejem

W Ostródzie znaleziono ciała małżeństwa

W lokalu znajdowały się ciała 49-latki i 57-latka. Byli małżeństwem. Funkcjonariusze zobaczyli u nich rany cięte oraz kłute. Wiele wskazuje na to, że w zdarzeniu brała udział osoba trzecia. Para najprawdopodobniej padła ofiarą brutalnego ataku. Policjanci potwierdzili, że sprawa jest prowadzona pod kątem zabójstwa.

Tragedia w Ostródzie. Poszukiwana jest córka zmarłego małżeństwa

W lokalu trwają pracę grupy dochodzeniowo-śledczej. Na miejscu zjawili się także funkcjonariusze z psami tropiącymi. Te jednak nie złapały tropu przez złe warunki atmosferyczne.

Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie ogłosiła alarm. Poszukiwana jest 30-letnia córka małżeństwa. Nie jest na razie wiadome, czy mieszkała ona z rodzicami.

 

Źródło: WP.pl, interia.pl.