Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia na obwodnicy Garwolina. Motocykl zderzył się z osobówką, jednoślad stanął w płomieniach
Natalia Janus
Natalia Janus 23.06.2022 11:07

Tragedia na obwodnicy Garwolina. Motocykl zderzył się z osobówką, jednoślad stanął w płomieniach

wypadek
Źródło/Facebook/wirtualnygarwolin.pl

Tragiczny wypadek na obwodnicy Garwolina. Motocykl zderzył się z autem osobowym, a następnie zapalił się. Jak podaje straż pożarna, motocyklista doznał rozległych oparzeń. Niestety, jego życia nie dało się już uratować.

Wypadek wydarzył się w środę po godz. 14 na obwodnicy Garwolina (woj. mazowieckie) na pasie w stronę Lublina. - Kierujący motocyklem marki Suzuki zderzył się z volkswagenem caddy – powiedziała PAP rzeczniczka garwolińskiej policji sierż. szt. Małgorzata Pychner.

Śmiertelny wypadek w Garwolinie. Motocykl stanął w płomieniach

Jak poinformował portal wirtualnygarwolin.pl, motocykl po zderzeniu z autem stanął w płomieniach. Niestety, zapalił się również sam motocyklista. Do akcji przystąpili strażacy, którzy gdy tylko zdołali ugasić ogień, potwierdzili, że mężczyzna doznał rozległych oparzeń. 

Na miejscu szybko zjawiło się Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które miało przetransportować rannego do szpitala. Jednak ostatecznie poszkodowany trafił do szpitala drogą lądową. Jak informuje policja, życia mężczyzny nie dało się już uratować. Zmarł około godziny 16:00.

Aktualnie policja ustala dokładne przyczyny tragicznego wypadku. - Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy - poinformowała rzeczniczka policji w Garwolinie. Policjantka dodała, że w miejscu wypadku zablokowany był jeden pas w kierunku Lublina.

wypadek

Źródło: Facebook.com/eGarwolin

Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Rowerzystka pod kołami ciężarówki

To kolejny wypadek na Mazowszu, w którym ofiarą jest osoba poruszająca się na jednośladzie. W Ostrołęce ok. godz. 13:00 również doszło do ogromnej tragedii. Na skrzyżowaniu ulic Witosa i Traugutta, poruszająca się rowerem kobieta wpadła pod koła ciężarówki. Życia rowerzystki niestety nie udało się uratować.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowcą ciężarówki był 34-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Kobieta jechała po ścieżce rowerowej, miała 68 lat. Wjechała na skrzyżowanie na zielonym świetle. Uderzenie ciężarówki było tak silne, że kobieta nie przeżyła wypadku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wirtualnygarwolin.pl, PAP, goniec.pl