Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Tiktokerka pochwaliła się, ile zapłaciła za obiad nad polskim morzem. Internet zalała fala komentarzy
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 11.05.2023 13:46

Tiktokerka pochwaliła się, ile zapłaciła za obiad nad polskim morzem. Internet zalała fala komentarzy

Agatestuje_
TikTok/@wyzszy_instytut_smaku

Znana w sieci pod pseudonimem „Agatestuje_” tiktokerka,  zamieściła właśnie na swoim profilu filmik, w którym sprawdza, ile w tym sezonie kosztuje obiad nad polskim morzem. Kobieta wybrała się do Sopotu i podzieliła ze swoimi odbiorcami paragonem za dwudaniowy obiad. Niektórzy są w szoku, inni rozumieją. Jaka jest wasza opinia?

Tiktokerka wybrała się nad polskie morze. Ile zapłaciła za obiad?

Mimo, że tegoroczna majówka już za nami, to fantastyczna pogoda dalej dopisuje, a co za tym idzie, mamy więcej chęci do planowania urlopów. Sezon turystyczny niebawem w pełni. Z tego powodu, jedna z użytkowniczek platformy TikTok wybrała się nad polskie morze, aby sprawdzić czy nadmorskie ceny faktycznie są tak wygórowane. „Agatestuje_” zamieściła na swoim profilu krótkie wideo, w którym dzieli się z odbiorcami ceną, jaką musiała zapłacić za dwudaniowy obiad w Sopocie. Jesteście ciekawi?

Wujek 8-letniego Kamilka tłumaczy się po jego śmierci. Trudno uwierzyć, co powiedział

Ile w tym sezonie zapłacimy za obiad nad polskim morzem?

Tiktokerka wybrała się do „Baru Przystań” w Sopocie, który w opiniach zebranych w internecie ma dosyć wysoką oceną ogólną – 4,5. To jedna z popularniejszych nadmorskich restauracji. Kobieta w swoim filmie pokazuje co dokładnie zamówiła oraz ile zapłaciła za wszystkie przysmaki.

- Zamówiliśmy aromatyczną, lekko pikantną i rozgrzewającą zupę rybą, a także miętusa, dorsza oraz dodatki. Jedzenie bardzo dobre, natomiast przeszkadzała mi jedynie organizacja lokalu. Zamawiamy przy ladzie i szukamy miejsca do jedzenia. W porze obiadowej trzeba tu odstać swoje – stwierdza w nagraniu. 

Za wszystkie zamówione wyżej pozycje, kobieta zapłaciła łącznie 164 zł. Zapytała również swoich odbiorców o to, czy według nich to drogo czy tanio. W mig posypało się sporo zaskakujących odpowiedzi.

Cena obiadu podzieliła internautów. „Podziękuje za polski wypoczynek”

W komentarzach pod tiktokiem od razu możemy przeczytać wiele skrajnych komentarzy. Jedni uważają, że cena jest jak najbardziej przystępna, inni z kolei kręcą nosem. Sama autorka odpowiedziała na jeden z komentarzy słowami “Jak widzę, większość osób w komentarzach twierdzi, że drogo.”

Pod filmikiem możemy przeczytać choćby takie opinie : "Na Malcie owoce morza, ravioli, zupa, cydr też za 160 zł, a jakościowo i smakiem przebija te polskie bary", "U mnie w mieście za dobry obiad dla dwóch osób płacę 250 zł" „Za jeden obiad dla 2 osób drogo.” „Normalne ceny. Mieszkam w małej miejscowości i tyle samo wydajemy z partnerem na obiad we dwoje albo we troje bez deserów”, "Za tę cenę mam 3 pizze i butelkę wina w Bergamo z pięknym widokiem… podziękuje za polski 'wypoczynek'" – komentują odbiorcy.

 

Źródło : TikTok/@wyzszy_instytut_smaku

Tagi: paragon TikTok