Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Wybuch Gazu - Goniec

Wybuch Gazu - Goniec

Wybuch gazu - Goniec

wybuch gazu w domu
19.05.2024 13:15 Wybuch gazu w Dąbrowie Górniczej. Nie żyje 25-latek

Wybuch gazu jest najbardziej prawdopodobną przyczyną eksplozji, do jakiej doszło w budynku w Dąbrowie Górniczej. Na miejscu pracują służby ratunkowe, w tym specjalistyczna grupa z Jastrzębia-Zdroju. Jak poinformowano, pod gruzami znaleziono ciało młodego mężczyzny.

gruzowisko, strażacy
10.05.2024 13:54 Nie żyje 8-osobowa rodzina, w tym 4 dzieci. Jest decyzja sądu

Zapadł wyrok ws. wybuchu gazu, który doprowadził do śmierci ośmiu osób. Aż cztery osoby z bilansu ofiar śmiertelnych zdarzenia ze Szczyrku to dzieci. Za eksplozję odpowiada sześć osób. Część z oskarżonych nakłaniania świadków do składania nieprawdziwych informacji.

strażacy
23.04.2024 08:15 Wybuch i pożar bloku w Kętrzynie. Jedna osoba została ranna

Mieszkańcy jednego z bloków mieszkalnych w Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie) przeżyli dramatyczne chwile. Najpierw usłyszeli wybuch, chwilę potem w mieszkaniach pojawił się ogień. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Trwa wyjaśnianie przyczyny eksplozji.

Straż pożarna
01.04.2024 11:25 Tychy. Wybuch gazu o poranku. Ucierpiało kilkanaście osób

W Tychach trwa akcja ratownicza po eksplozji, do której doszło przy ul. Darwina. - Obecnie jest trzynastu poszkodowanych. Nie mamy informacji o ofiarach śmiertelnych. Działania polegają na ewakuacji budynku: klatki schodowej, w której doszło do wybuchu oraz klatek sąsiednich – mówi PAP rzecznik komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach asp. Szymon Gniewkowski.

dom strażacy
17.03.2024 21:56 Wybuch gazu w domu. W środku były dwie osoby, zawalił się cały dach

W niedzielę w jednym z domów jednorodzinnych w Oparówce (woj. podkarpackie) doszło do wybuchu gazu. W budynku znajdowały się dwie osoby, 78-latek i 68-latek. Strażacy udostępnili zdjęcia, na których widać skutki potężnej eksplozji. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. 

straż pożarna
11.03.2024 11:20 Wybuch gazu pod Łodzią. W akcji wszystkie służby

W poniedziałek 11 marca nad ranem w miejscowości Stara Gadka doszło w wybuchu gazu. W wyniku eksplozji w budynku gospodarczym poszkodowany został 53-letni mężczyzna. Na miejscu trwa akcja służb.

straż pożarna
03.03.2024 13:31 Kelnerka nie zdążyła uciec. Szczegóły po wybuchu gazu na Śląsku

W sobotę, 2 lutego br. wieczorem w jednej z restauracji w Rudzie Śląskiej doszło do wybuchu gazu. W lokalu przebywało 36 osób, które na szczęście opuściły budynek przed eksplozją. Niestety 35-letnia kelnerka nie zdążyła w porę uciec z miejsca zdarzenia. Poparzona kobieta trafiła do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Przekazano więcej szczegółów z wczorajszej eksplozji. 

akcja ratunkowa
03.03.2024 09:29 Śląsk. Wybuch butli z gazem w restauracji. W lokalu było 36 osób

W sobotę, 2 marca wieczorem w jednym z lokali gastronomicznych w Rudzie Śląskiej (woj. śląskie) doszło do wybuchu butli z gazem. W momencie eksplozji w lokalu znajdowało się 36 osób. Są poszkodowani. 

narty, budynek
26.02.2024 22:40 Wybuch gazu na Gubałówce. Policja apeluje

Na Gubałówce w Zakopanem doszło do wybuchu gazu. Eksplozja rozerwała drewnianą konstrukcję, w której mieściła się wypożyczalnia nart. Policja opublikowała specjalny komunikat. Potrzebne są ważne informacje dotyczące całego wydarzenia, w którym ranna została jedna osoba.

Służby w akcji
13.02.2024 12:57 Wybuch gazu w Świnoujściu. Są ranni, zaroiło się od służb

W Świnoujściu przy ulicy Matejki trwa dramatyczna akcja ratunkowa. W jednym z bloków wybuchł gaz. Służby prowadzą ewakuację mieszkańców. Przekazano informację o czterech osobach poszkodowanych. Jedna z osób doznała ciężkich obrażeń.

zawalony budynek straż pożarna
08.01.2024 12:42 Katowice. Eksplodowała butla z gazem. Pod gruzami mogą znajdować się ludzie

W Katowicach w czteropiętrowym budynku doszło do wybuchu butli z gazem. Służby prowadzą ewakuacje mieszkańców. Ratownicy wyciągnęli spod gruzów 83-letniego mężczyznę. Na miejsce jedzie specjalistyczna grupa poszukiwawcza, która sprawdzi, czy pod gruzami znajdują się ludzie.

straż noc
05.01.2024 21:58 Wybuch w Czechowicach-Dziedzicach. Nie żyje jedna osoba, trwa akcja służb

Czechowice-Dziedzice. W piątek (05.01) doszło do wybuchu gazu w budynku, gdzie znajdowały się lokale usługowe. Zawaliła się część jednej ze ścian. Strażacy nadal pracują na miejscu. Potwierdzono ofiarę śmiertelną.

straż pożarna
06.12.2023 20:46 Wybuch w polskim mieście. Nie żyje jedna osoba, dwie są poważnie ranne

Tragiczne informacje docierają ze Szczecina. Na terenie stoczni Pomerania doszło do wybuchu gazów technicznych. Ranni zostali trzej pracownicy. Jeden z nich w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Nie udało się go uratować. Pozostali doznali poważnych urazów głów i rąk.

wybuch gazu Katowice
23.11.2023 15:59 Dwie kobiety miały zginąć w wybuchu na plebanii. Prokuratura ujawniła, co naprawdę się stało

To koniec śledztwa ws. wybuchu w budynku parafialnym przy ul. Bednorza w Katowicach, do którego doszło w styczniu br. Prokuratura ustaliła najbardziej prawdopodobny przebieg zdarzenia i przedstawiła zarzuty jednemu z mieszkańców, 75-letniem Edwardowi D. Mężczyzna oskarżony został o celowe rozkręcenie instalacji gazowej, jednak nie przyznaje się do winy. I choć pod gruzami znaleziono ciała dwóch osób, nie odpowie on za zabójstwo. Dlaczego? Śledczy dokonali zaskakujących ustaleń.

wybuch straż
15.10.2023 11:54 Potężny wybuch rozerwał dom na strzępy. Policjanci "usłyszeli wołanie o pomoc"

Wybuch w domu jednorodzinnym w miejscowości Malżyn. Budynek niemal całkowicie się zawalił. Kiedy policjanci dotarli na miejsce zdarzenia, spod gruzów usłyszeli wołanie o pomoc. Śledczy mają już pierwszą wersję wydarzeń na temat tego, co doprowadziło do eksplozji.

wybuch gazu w Rogowie
22.08.2023 10:39 Potężny wybuch w domu w polskiej miejscowości. Pod gruzami może ktoś być

Wybuch w domu jednorodzinnym w miejscowości Rogów (woj. świętokrzyskie). We wtorkowy poranek (22 sierpnia) potężna eksplozja postawiła na nogi wszystkie okoliczne służby. W jej wyniku zniszczone zostało ponad 60 proc. budynku. Trwa akcja ratunkowa, pod gruzami może znajdować się przysypana osoba.

strażak zniszczony budynek
10.08.2023 22:51 Potężny wybuch w polskim mieście. Strażacy przeczesują gruzowisko

Potężny wybuch w Chełmży (woj. kujawsko-pomorskie) zniszczył budynek. Mieszkało w nim osiem osób. Strażacy ręcznie przeczesują gruzowisko i szukają poszkodowanych. Do szpitala trafiły dwie osoby.

wybuch gazu w Paryżu
21.06.2023 21:38 Potężny wybuch i huk w centrum Paryża. Jest wielu rannych i zaginieni

Francja. Groźne zdarzenie w centrum Paryża. W środę po południu w V dzielnicy doszło do nagłego wybuchu gazu. W jego wyniku ogniem zajęło się kilka budynków, a rannych zostało co najmniej 29 osób. Na miejsce udała się m.in. mer miasta.

pożar
12.06.2023 12:55 Najpierw wybuch, potem wielki pożar. Niestety, dwie osoby nie żyją

W niedzielę w nocy doszło do wybuchu gazu i pożaru pustostanu przy ul. Skotnickiej w Zebrzydowicach (powiat cieszyński). Po ugaszeniu strażacy znaleźli dwa zwęglone ciała. Szczegółowe informacje o tym, kim były zmarłe osoby, ma dać zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok.

ambulans straż pożarna
20.05.2023 12:07 Wybuch gazu w kamienicy. Jedna osoba nie żyje, kilkadziesiąt ewakuowanych

Tragedia we Wrocławiu (woj. dolnośląskie). W kamienicy przy ul. Worcella doszło do wybuchu gazu. Zdarzenie okazało się śmiertelne w skutkach dla 59-letniego mieszkańca lokalu, w którym miała miejsce eksplozja. Z budynku ewakuowano 25 osób.

wybuch gazu w budynku
09.05.2023 13:23 Nad ranem usłyszeli ogromny huk, chwilę później zawyły syreny. Porażające sceny na południu Polski

Groźne zdarzenie w miejscowości Krowiarki na Śląsku. We wtorek nad ranem w jednym z budynków wielorodzinnych doszło do wybuchu gazu. W wyniku zajścia ranna została ok. 80-letnia kobieta, która z poparzeniami trafiła do szpitala. Lokale znajdujące się w segmencie uległy poważnemu zniszczeniu i nie nadają się do użytku. Straty oszacowano wstępnie na aż 250 tys. złotych.

gruzy straż pożarna dom noc
20.04.2023 08:49 Wybuch gazu w bloku w Wielkopolsce. W budynku były dzieci, na miejscu zaroiło się od służb

Sędziniec. W środę wieczorem w Wielkopolsce doszło do potężnego wybuchu domu wielorodzinnego. Wewnątrz znajdowało się 10 osób, z czego aż pięcioro z nich to dzieci. Budynek zamienił się w kupę gruzu, a na miejsce wezwano nawet grupę poszukiwawczą z psami z pobliskiego Poznania. Lądował również śmigłowiec LPR.

Śląskie: Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. W akcji śmigłowiec LPR
14.02.2023 10:45 Śląskie: Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. W akcji śmigłowiec LPR, wśród poszkodowanych dziecko

Cztery osoby ranne, w tym jedno dziecko, i poważnie uszkodzony dom jednorodzinny. To bilans po groźnym wybuchu gazu w miejscowości Przybynów (woj. śląskie). W wyniku zdarzenia, na miejscu interweniować musiało aż pięć zastępów straży pożarnej. Konieczne było także lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja
13.02.2023 16:28 Mężczyzna zgłosił wybuch policjantom. Okazało się, że to tylko sen

W Myślimierzu (woj.pomorskie) 13 lutego w nocy, do służb dotarło niecodzienne zgłoszenie. Mężczyzna poinformował policjantów o wybuchu gazu w jego domu. Po dotarciu mundurowych oraz strażaków na miejsce okazało się, że nic takiego się nie wydarzyło. Tłumaczenia zgłaszającego były komiczne.

wybuchkat
31.01.2023 18:29 Wybuch gazu w Katowicach. Zaskakujące wyniki sekcji zwłok dwóch ofiar

Nowe ustalenia w śledztwie w sprawie wybuchu w budynku plebanii Ewangelicko-Augsburskiej w Katowicach. Przeprowadzona na dwóch ofiarach sekcja zwłok wskazała na konieczność przeprowadzenia dodatkowych badań na obecność obcych substancji w organizmie.

wybuch
31.01.2023 16:51 Wielkopolska: Kolejny wybuch w polskim mieście. 10 zastępów straży i LPR w akcji, ogromne zniszczenia

Dwie osoby poszkodowane w wybuchu gazu w miejscowości Baranów. Na miejscu działa straż pożarna, w tym grupa poszukiwawczo-ratownicza z Poznania. Do zdarzenia miało dojść podczas prac naprawczych w budynku.

Wybuch gazu katowice
30.01.2023 16:09 "Interwencja". Wstrząsające doniesienia o wybuchu w Katowicach. Przed śmiercią ofiary napisały list

W piątek 27 stycznia doszło do wybuchu gazu w jednej z kamienic w Katowicach. W wyniku zdarzenia zginęły dwie kobiety. Redakcja "Interwencji" otrzymała szokujący list, wysłany przez ofiary tuż przed ich śmiercią.

Jerzy Owsiak wyjawił wstrząsające fakty o tragedii w Katowicach. "Tam był też nasz sztab"
28.01.2023 09:11 Jerzy Owsiak ujawnił kulisy tragedii w Katowicach. Aż strach pomyśleć

Już w niedzielę 31. finał Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozsiane po całej Polsce i świecie sztaby Jerzego Owsiaka znów będą zbierać pieniądze w szczytnym celu, tym razem na rzecz walki z sepsą. Jak się jednak okazuje, mało brakowało, a święto dobroczynności, tak jak przed czterema laty, odbyłoby się w cieniu ogromnej tragedii. Wszystko przez tragiczne zawalenie się kamienicy w katowickich Szopienicach.

  • 1
  • 2