Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Pko Bp

Pko Bp

PKO BP
19.07.2024 22:12 PKO BP wysyła wiadomości do klientów. Każdy powinien ją przeczytać

PKO BP właśnie rozesłał komunikat do wszystkich swoich klientów. Jak się okazuje, chodzi o bezpieczeństwo korzystania z karty w bankomacie, sklepie i internecie. Nie ma wątpliwości co do tego, że te informacje powinien przeczytać każdy, nawet jeśli nie posiada konta w tym banku.

bank PKO BP
14.06.2024 16:00 Bank PKO BP wydał ważny komunikat. "Transakcje wykonaj wcześniej"

Bank PKO BP wydał ważny komunikat. Klienci muszą przygotować się na utrudnienia. W nadchodzących dniach dojdzie do aż dwóch przerw technicznych. Prace serwisowe zaplanowane są nie tylko na weekend. Problemem może być nawet zapłata kartą w sklepach, czy wypłacenie gotówki. Podobną wiadomość przekazał swoim klientom ING Bank Śląski.

PKO BP
09.06.2024 21:43 Bank PKO BP wydał ważny komunikat dla klientów. Trzeba wiedzieć

Płatności za pomocą popularnego Blika stały się już polską codziennością. Za pomocą sześciocyfrowego kodu generowanego przez aplikację płacimy już zarówno za zakupy dokonywane w internecie, jak i w osiedlowym sklepie. Nie można jednak zapominać, że każdy kod Blik to informacja wrażliwa. Dlatego bank PKO BP rozesłał komunikat do swoich klientów.

pieniądze koperta
28.05.2024 13:07 Masz w domu ten dokument z PRL? Niektórzy dostaną nawet 16 tys. złotych

Kiedyś miał je prawie każdy, dziś odeszły w niepamięć. Książeczki mieszkaniowe, choć zapomniane, wciąż mają wielką moc. Ich posiadacze koniecznie powinni przeszukać szuflady i czym prędzej udać się do oddziału banku PKO BP. Po co? Po premię gwarancyjną, która w najlepszym przypadku może wynieść nawet 16 tys. złotych.

PKO BP
23.03.2024 19:41 Ważny komunikat PKO BP. Ostrzegają wszystkich klientów

Klienci PKO BP otrzymali specjalne ostrzeżenie. Powodem jest ryzyko stracenia pieniędzy po kontakcie z rzekomym pracownikiem banku. W komunikacie wyszczególniono, iż wystarczą trzy kroki, aby upewnić się, że nie dochodzi właśnie do próby oszustwa.

pieniądze bankomat ręka
15.04.2023 11:39 Lepiej wypłać pieniądze i zrób zakupy wcześniej. Ogromne utrudnienia w czołowych bankach

Przerwa techniczna w dwóch dużych bankach. Polacy muszą przygotować się na ogromne weekendowe utrudnienia. Co czeka klientów PKO? Nie zapłacą w sklepie internetowym i nie skorzystają z serwisu banku. Klienci ING muszą przygotować się na jeszcze większe problemy.

PKO BP pilnie zwróciło się do klientów, znaleźli się na celowniku oszustów
01.03.2023 18:42 PKO BP wydało pilny komunikat. Klienci i ich pieniądze są w niebezpieczeństwie

PKO BP pilnie ostrzega swoich klientów. Oszuści znaleźli nowy sposób na to, by ukraść wszystkie zgromadzone na koncie pieniądze. - Oszuści dzwonią do klientów i podszywają się pod pracowników banku - czytamy oficjalnym komunikacie PKO BP. Wiadomo, jak rozpoznać, że rozmawiasz ze złodziejem.

Pożyczki dla rolników w PKO BP
08.02.2023 13:46 PKO BP wyciąga pomocną dłoń do rolników, specjalna oferta. Do 300 tys. zł bez zabezpieczeń

Pieniądze dla rolników od PKO BP. W środę 8 lutego potwierdzono, że bank zaczyna oferować preferencyjne pożyczki dla rolników. Można ubiegać się o nawet 300 tys. zł. Co ciekawe, pieniądze te wypłacone zostaną bez żadnych zabezpieczeń i nie zostanie zastrzeżony cel, na jaki muszą zostać wydane.

PKO BP informuje o blokadzie przelewów przychodzących i wychodzących, lista jest długa
02.06.2022 11:00 PKO BP: część usług ograniczona przez sankcje. Przelewy nie dotrą wszędzie

PKO BP poinformowało klientów, że pojawiły się ograniczenia w realizacji przelewów. Część banków w związku z sankcjami została całkowicie zablokowana i nie ma znaczenia, w jakiej walucie klient chciałby wykonać przelew. Co więcej, PKO BP nie będzie realizować żadnych przelewów w rublach, nawet do banków nieobjętych wykluczeniem.Ogromne zmiany dla klientów PKO BP, część przelewów nie będzie już realizowana. Utrudnienia dotyczą przelewów zagranicznych oraz transakcji dokonywanych w rublach.Na stronie PKO BP pojawił się oficjalny komunikat potwierdzający, że nałożone wcześniej sankcje będą miały wpływ na działanie największego banku w Polsce. Problem będą mieli przede wszystkim klienci międzynarodowi, jednak lista wykluczonych przez PKO BP banków nie jest krótka.