Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Debrzno. 16-latek pobił 13-letnią dziewczynkę. Kolega wszystko nagrywał
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 29.07.2023 12:51

Debrzno. 16-latek pobił 13-letnią dziewczynkę. Kolega wszystko nagrywał

policja nastolatkowie
Twitter.com/@GazetaStonoga; materiały policyjne

13-letnia dziewczynka stała się ofiarą starszego o 3 lata chłopca. 16-latek znalazł się z kolegą i przestraszoną nastolatką w lesie. - Pójdę po mojego ojca - krzyczała dziewczynka. Drugi z nastolatków wszystko nagrywał, a film dotarł do dzielnicowego. Dopiero wtedy sprawa nabrała tempa.

Oburzające, czego dopuścił się 16-latek względem 3 lata młodszej dziewczynki

Oburzające zachowanie 16-latka w miejscowości Debrzno. Do sieci trafił film, gdzie widać, jak znęca się i bije 13-letnią dziewczynkę. Nastolatka nie jest w stanie obronić się przed napastnikiem.

Całe zdarzenia nagrywał kolega 16-latka. Na filmie słychać śmiech drugiego z chłopców. Przerażające nagranie z 16 lipca trafił do policji dopiero dwa dni później. Dzielnicowy sam się na nie natknął i postanowił działać. To wszystko mogło zakończyć się tragedią.

Analiza wypadku Patryka Peretti. To wydarzyło się pod mostem Dębnickim

Nagranie z pobicia 13-latki trafiło w ręce dzielnicowego

W niedzielę 16 lipca w lesie w Debrznie w województwie pomorskim znalazły się trzy osoby. 16-latek dobrze wiedział, co robi. Nie ma mowy o przypadku. Skulona i wyraźnie mniejsza od niego dziewczynka głośno krzyczała, ale chłopak nic sobie z tego nie robił.

- Pójdę po mojego ojca - krzyczała 13-latka. - Uderzysz mnie, to po niego pójdę, albo na policję pójdę - dodawała, licząc, że jej ostrzeżenia przestraszą agresora. Nic z tych rzeczy.

Padają wulgarne słowa, a później 16-latek chwycił dziewczynkę za włosy. Bez litości zaczął szarpać drobną 13-latką, a później bił ją po głowie. Agresor kopał dziecko, a jeden z ciosów powalił je na ziemię. Kolega wszystko nagrał i właśnie dzięki temu nagraniu można teraz pociągnąć oprawcę do odpowiedzialności.

16-latek nie był taki odważny w kontakcie z policjantami

Dzielnicowy z Debrzna natknął się na film z pobicia dziewczynki w lesie. Natychmiast przystąpił do akcji i ustalił, kim jest oprawca, a kim poszkodowana. Nie było to trudne i bardzo szybko policja zapukała do mieszkania chłopaka, który w konfrontacji z dorosłymi mężczyznami nie był już tak odważny. - Zebrany materiał został przekazany do komendy w Człuchowie, gdzie 16-letni mieszkaniec Debrzna usłyszał zarzut naruszenia nietykalności 13-letniej dziewczyny - przekazała człuchowska policja.

16-latek już przyznał się do zarzuconego czynu i teraz o jego losie zdecyduje Wydział Rodzinny i Nieletnich człuchowskiego Sądu Rejonowego. Co się stało z pobitą w lesie 13-latką? Dziewczynka nie odniosła żadnych większych obrażeń. Portal ibytow.pl podaje, iż z racji, że policja dotarła do całej trójki dopiero dwa dni po pobiciu, nie było możliwe sprawdzenie, czy ktokolwiek był pod wpływem alkoholu lub innych substancji.

Źródło: bytów.pl, fakt.pl