Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Dziecko W Rozgrzanym Samochodzie

Dziecko W Rozgrzanym Samochodzie

nie żyje świeczka Iberion 1
18.08.2022 22:53 Turcja. Nie żyje 3-letni chłopiec, ojciec zostawił go w rozgrzanym samochodzie. Mężczyzna nie czuje się winny

3-latek miał przed sobą całe życie, ale jedna decyzja jego ojca sprawiła, że nigdy nie będzie miał okazji dorosnąć. Chłopiec zmarł, zamknięty w rozgrzanym samochodzie. Zanim tata zostawił dziecko, stwierdził, że uchylone okna wystarczą. Refleksja przyszła zbyt późno. - Niech Bóg nie pozwala nikomu odczuwać tego bólu - powiedział 34-latek w rozmowie z mediami.Apele o rozwagę w czasie upałów nie przynoszą efektów nie tylko w Polsce. Turcja żyje dramatyczną śmiercią 3-letniego chłopca. Dziecko spało w zamkniętym samochodzie. Nie przeżyło.

dziecko auto policja
16.08.2022 12:06 Białystok. Zostawiła dziecko w samochodzie. Dziewczynkę uratowała policjantka

Dobywający się z wnętrza samochodu płacz trzylatki uratował jej życie. Matka dziewczynki zaparkowała auto w pełnym słońcu i udała się na zakupy. Będąca w okolicy policjantka podjęła natychmiastową interwencję i otworzyła w obecności świadków bagażnik pojazdu, biorąc pod opiekę płaczące dziecko.

Dziecko w samochodzie
15.08.2022 17:08 Białystok: Matka zostawiła 3-latkę w nagrzanym aucie. Interweniowała policjantka

Sezon letni, jak każdego roku, obfituje w bezmyślne zachowania niektórych rodziców. Kilka razy w miesiącu w mediach pojawiają się doniesienia o dzieciach zamkniętych w nagrzanych samochodach. Tym razem dramatyczne sceny rozegrały się w Białymstoku, gdzie pewna mama zostawiła 3-latkę w zamkniętym aucie. Interweniowała przechodząca obok pojazdu policjantka.

szczecin
06.08.2022 21:27 Olsztyn: Dwoje dzieci pozostawione w nagrzanym aucie. Tragedii zapobiegła Straż Miejska

W Olsztynie niemal doszło do dramatu z udziałem dzieci. Dwie dziewczynki w wieku dwóch i siedmiu lat zostały zamknięte w rozgrzanym aucie przez swoich rodziców, którzy udali się do urzędu w celu załatwienia potrzebnych spraw. Na szczęście, zanim doszło do tragedii, w sprawie zainterweniował rozsądny przechodzień. Po wezwaniu na miejsce Straży Miejskiej uchylono bagażnik pojazdu i odnaleziono opiekunów małoletnich.W ostatnich dniach nad Polskę znów napłynęło gorące powietrze. Tropikalne upały dla części z nas były powodem do zadowolenia, jednak nie należy zapominać, że jak każde ekstremum, mogły okazać się także bardzo niebezpieczne, zwłaszcza dla seniorów i dzieci, o czym zapomnieli rodzice dwóch dziewczynek z Olsztyna.

Dziewczynka zamknięta w aucie, nie reagowała na wołania. Uratował ją antyterrorysta
22.07.2022 13:06 Przypadkowi ludzie uratowali 4-latkę. Dziecko było zamknięte w samochodzie, okno wybił antyterrorysta

W Krakowie doszło do niebezpiecznej sytuacji. Antyterrorysta uratował dziecko zamknięte w samochodzie. Policjant po służbie widząc śpiącą 4-latkę, wiedział, że tragedia czai się za rogiem. Kiedy matka robiąca zakupy w sklepie z drugim dzieckiem nie reagowała na komunikaty, mężczyzna wybił szybę i wyciągnął dziewczynkę. Wcześniej dziecko nie reagowało na żadne próby nawiązania kontaktu.Apele o niezostawianie dzieci i zwierząt w samochodzie w czasie nadal nie przynoszą efektów. Pod koniec czerwca zmarł 1,5-letni chłopczyk zostawiony w aucie bez opieki. W Krakowie mogło dojść do podobnej tragedii.Upał, żar lejący się z nieba, piekące wręcz promienie słońca i... dziecko w szczelnie zamkniętym samochodzie. To nie tylko przepis na śmiertelny wypadek, ale również zdarzenie z krakowskiej Nowej Huty.4-latka siedziała w foteliku i nie reagowała na żadne próby nawiązania kontaktu. Nie pomagało stukanie w szybę, czy okrzyki. W głowie świadków pojawił się najczarniejszy scenariusz.

dziecko auto policja
19.07.2022 16:18 Matka zostawiła dwumiesięczne dziecko w aucie i poszła na zakupy. Nie rozumiała pilnej akcji służb

Skrajna nieodpowiedzialność matki dwumiesięcznego dziecka mogła zakończyć się jego śmiercią. Tylko i wyłącznie czujność kieleckiego policjanta uchroniła przed tragicznym finałem sprawy. Upały, zamknięte auto, zakupy i pozostawione bez opieki dziecko. To przepis na dramat i tylko cud sprawił, że w Kielcach pomoc przyszła niemal w ostatniej chwili.Dzieci to obowiązek i odpowiedzialność, ale nie wszyscy rodzice zdają sobie sprawę, że decydując się na powiększenie rodziny, konieczne będzie nieustanne dbanie o pociechę. Wiadomość o interwencji w Kielcach tylko potwierdza, że rodzice powinni być poddawani testom na rozwagę.W poniedziałek w samo południe policjant z Końskich zauważył, że szyby opla są zaparowane. Nie dowierzał oczom, gdy spostrzegł, że wewnątrz znajduje się małe dziecko. Wiedział, że nie ma ani chwili do stracenia.

fotelik
29.06.2022 16:40 Warszawa. Rodzice zostawili dwóch chłopców w rozgrzanym aucie. "Dzieci były w śmiertelnej pułapce"

Dwaj chłopcy w wieku 3 i 5 lat zostali pozostawieni bez opieki przez rodziców w zamkniętym samochodzie zaparkowanym w pełnym słońcu na parkingu przed Dworcem Centralnym w Warszawie. Dzieciom, którym groziło niebezpieczeństwo, pomogli policjanci. Zdaniem rodziców, zostawili chłopców tylko "na chwilę".Do zdarzenia doszło kilka dni temu na warszawskim Śródmieściu. Przechodzący w okolicach Dworca Centralnego w Warszawie mężczyzna zauważył dwójkę dzieci zamkniętych w nagrzanym samochodzie. Ponieważ w pojeździe pozamykane były nawet okna, a na zewnątrz temperatura powietrza przekraczała w słońcu 40 stopni Celsjusza, poinformował o sprawie policję.

szczecin
27.06.2022 08:54 Poznań. Zostawiła dziecko w aucie i poszła na zakupy. Chłopiec ledwo uszedł z życiem

Fala upałów przetacza się przez Polskę. Wysokie temperatury, które dają nam się we znaki, mogą nie tylko negatywnie wpływać na nasze samopoczucie, ale także stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo dla zdrowia, a nawet życia. W niedzielę do tragedii nieomal nie doszło w Poznaniu, gdzie nieodpowiedzialna matka pozostawiła w rozgrzanym aucie swoje roczne dziecko. Chłopca uratowali zaniepokojeni przechodnie.Przypadająca na ostatnią niedzielę czerwca niedziela handlowa skusiła wiele osób do zrobienia zakupów, na które w ciągu tygodnia nie zawsze mamy czas i ochotę. Na parkingach przed centrami handlowymi i sklepami zaroiło się więc od samochodów, a w kolejkach trzeba było spędzić długie minuty.Takiego scenariusza nie wzięła pod uwagę jedna z mieszkanek Poznania, która udała się po zapasy żywności wraz z małymi dziećmi. Kobieta doszła do wniosku, że rocznego synka pozostawi jednak na chwilę w rozgrzanym aucie, czym nieomal nie doprowadziła do prawdziwej tragedii.

siedzonko
23.06.2022 12:08 Szczecin. Tragiczna śmierć 1,5-rocznego dziecka w aucie. Prokuratura wszczęła postępowanie

Prokuratura w Szczecinie podjęła decyzję o wszczęciu śledztwa w sprawie tragicznej śmierci 1,5-letniego chłopca, który spędził cały dzień w samochodzie. Matka chłopca dopiero po upływie wielu godzin zorientowała się, że dziecko znajduje się na tylnym siedzeniu w pojeździe. Niestety, jego życia nie dało się już uratować.