Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tajemnicze zaginięcie Polaka na wakacjach w Turcji. Od 15 czerwca ma z nim kontaktu
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.06.2023 14:38

Tajemnicze zaginięcie Polaka na wakacjach w Turcji. Od 15 czerwca ma z nim kontaktu

zaginiony
EAST NEWS/Facebook/Poszukiwani,Zaginieni Cały Świat

Zaginął Marcin Jaworski. Mężczyzna spędzał urlop w Turcji. Rodzinie miał powiedzieć, że nie został wpuszczony na pokład samolotu. Od tamtego momentu kontakt z nim się urwał. Całą sprawą zajmuje się bydgoska policja.

Zaginął Marcin Jaworski

Marcin Jaworski po raz ostatni odezwał się do rodziny 15 czerwca. Poinformował, że nie został wpuszczony na pokład samolotu. Nie wiadomo z jakich powodów. Mieszkaniec Bydgoszczy przebywał w Turcji na urlopie. Ślad po nim zaginął.

- Pan Marcin nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania na terytorium Polski, nie nawiązał również ponownego kontaktu z rodziną ani z przyjaciółmi a jego aktualne miejsce pobytu oraz jego dalsze losy pozostają nieznane. Bliscy zaginionego bardzo się o niego martwią i bardzo za nim tęsknią, to w ich imieniu chcielibyśmy prosić wszystkich o pomoc w jak najszybszym odnalezieniu mężczyzny – informuje na Facebooku strona „Poszukiwani, Zaginieni Cały Świat”. 

Policja odnalazła zaginione małżeństwo z Mokotowa. Para znajdowała się w Pradze

Zaginął Marcin Jaworski. Znaki szczególne

Marcina Jaworskiego poszukują policjanci z komisariatu Bydgoszcz Śródmieście. Podano jego rysopis: wiek z wyglądu - około 35-40 lat, 183 cm wzrostu, otyła budowa ciała, włosy krótkie, szatyn, brak zarostu, nos i uszy normalne, znaki szczególne - brak tylnych zębów, tatuaż na prawym ramieniu z wizerunkiem kucharza z nożem oraz blizna znajdująca się z tyłu głowy.

Nie ma informacji, w co dokładnie ubrany był w dniu zaginięcia bydgoszczanin. Jego telefon jest nieaktywny. Miał przy sobie walizkę z ubraniami i laptopem. 

Polak zaginął na wakacjach w Turcji

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy i odnalezieniu Marcina Jaworskiego proszone są o jak najszybszy kontakt z policją. 

- Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionego mężczyzny lub takie, które mogłyby się przyczynić do jego odnalezienia lub ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu, bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście pod numerem telefonu: 47 751 11 60 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie  całego kraju pod numerem alarmowym 112 - informuje profil „Poszukiwani, Zaginieni Cały Świat”.