Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Specjalne oświadczenie o finale "Jeden z dziesięciu" w "Wiadomościach" TVP
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 25.11.2023 08:18

Specjalne oświadczenie o finale "Jeden z dziesięciu" w "Wiadomościach" TVP

Edyta Lewandowska, Artur Baranowski
screen "Wiadomości" TVP, wydanie z dn. 24.11.2023 r.

“Wiadomości” TVP wyemitowały specjalny materiał na temat rekordzisty z “Jeden z Dziesięciu”. Edyta Lewandowska nie kryła zadowolenia, mówiąc o Arturze Baranowskim w głównym wydaniu serwisu. Widzowie TVP zobaczyli kluczowe oświadczenie organizatora w związku z absencją rekordzisty w finale teleturnieju. O komentarz poproszono samego Tadeusza Sznuka.

"Wiadomości" TVP o "Jeden z Dziesięciu", pojawiło się ważne oświadczenie

“Wiadomości” TVP w piątek (24.11) przygotowały specjalny materiał na temat Artura Baranowskiego, który pobił rekord w “Jeden z Dziesięciu”. O rekordziście mówią od kilku dni wszyscy, a do tego grona oficjalnie dołączyła Edyta Lewandowska.

Po powtórnym zobaczeniu ponurej czarnej planszy widzowie TVP zobaczyli uśmiechniętą Edytę Lewandowską. - Ten występ w teleturnieju już przeszedł do historii - zaczęła mówić dziennikarka wprost do kamery. - Uczestnik kultowego programu “Jeden z Dziesięciu”, Artur Baranowski pobił rekord, odpowiadając na wszystkie zadane pytania i zdobywając największą liczbę punktów. Mówi o nim cała Polska, bo swoją wielką wiedzą zadziwił wszystkich - dodała prowadząca “Wiadomości” TVP. Organizator rozgrywki wydał jednak kluczowe oświadczenie ws. udziału Artura Baranowskiego w finale.

Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle zawiesił głos, potem zapadła cisza

Produkcja zabrała głos, widzowie TVP zobaczyli oświadczenie na temat finału "Jeden z Dziesięciu"

W piątek 24 listopada kraj nadal zachwycał się występem Artura Baranowskiego w “Jeden z Dziesięciu”. Dziennikarze dotarli jednak do wiadomości, iż rekordzista nie zagrał w finale teleturnieju. Wieczorna emisja odcinka tylko to potwierdziła. Chociaż widzowie byli wściekli i wskazywali, że gracz powinien mieć możliwość udziału w rozgrywce, to organizator jest nieugięty.

ZOBACZ: Danuta Holecka ma dostać wypowiedzenie praktycznie do razu. Imponująca lista nazwisk z TVP do zwolnienia

W “Wiadomościach” TVP pokazano specjalne oświadczenie na temat udziału Artura Baranowskiego w finale “Jeden z Dziesięciu”. - Ogromnie ubolewamy, że pan Artur Baranowski (…) nie pojawił się na nagraniu Wielkiego Finału 140. edycji programu. O swojej nieobecności poinformował nas telefonicznie w dniu nagrania - przekazała Anna Brzywczy, prezes zarządu Euromedia TV. W oświadczeniu padły ważne słowa, które pozbawiają widzów nadziei na to, iż finał Jeden z Dziesięciu zostanie powtórzony. Głos zabrał sam Tadeusz Sznuk.

Nie ma taryfy ulgowej, Tadeusz Sznuk zabrał głos

W oświadczeniu podkreślono, iż każdy, kto otrzymuje szansę na grę w finale “Jeden z Dziesięciu” ma świadomość jednej, kluczowej zasady. - Wszyscy zawodnicy są informowani, że w przypadku niestawienia się na nagranie, tracą możliwość uczestnictwa w Wielkim Finale. W prawie 30-letniej historii programu, takie nagłe nieobecności miały miejsce wielokrotnie - przeczytali w oświadczeniu widzowie “Wiadomości” TVP.

ZOBACZ: Emerytki pokłóciły się na ulicy o Donalda Tuska. “Kościelna mowa z ambony”

Reporterzy zadzwonili do Tadeusza Sznuka, który jest legendą Telewizji Polskiej. Zapytali go o powalający występ matura Baranowskiego w “Jeden z Dziesięciu”. Doświadczony dziennikarz nie miał zamiaru ukrywać tego, że wszyscy byliśmy świadkiem wyjątkowego występu. - Czy zadziwił? Myślę, że wszystkich zadziwił. Wykorzystał wszelkie możliwe szanse i już nigdy nie przekroczy jego wyniku - powiedział przez telefon Tadeusz Sznuk w rozmowie z “Wiadomościami” TVP.

jeden-z-dziesieciu-wiadomosci-tvp-oswiadczenie.jpg
Widzowie “Wiadomości” TVP zobaczyli specjalne oświadczenie. Fot.: screen, wydanie z dn. 24.11.2023 r.