Goniec.pl > Polska > Śmiertelny wypadek na S17, zderzyły się ciężarówki i osobówki. Poważne utrudnienia dla kierowców
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 14.01.2023 10:33

Śmiertelny wypadek na S17, zderzyły się ciężarówki i osobówki. Poważne utrudnienia dla kierowców

Polska policja
Polska Policja

Dziś (14.01) na trasie S17 w okolicach Garwolina (woj. mazowieckie) doszło do śmiertelnego potrącenia kierowcy ciężarówki. Zderzyły się dwa samochody osobowe i dwa ciężarowe, a jeden pas w kierunku Lublina jest zablokowany. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności wypadku.

Tragiczny wypadek pod Garwolinem

Dziś ok. 7:30 na trasie S17 w kierunku Lublina, w Górznie w okolicach Garwolina, doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca ciężarówki prawdopodobnie wyszedł z niej, aby zmienić koło, a kolejny kierujący samochodem ciężarowym nie zauważył go i potrącił. - Na trasie S17 w kierunku Lublina kierujący samochodem ciężarowym DAF potrącił innego kierującego samochodem ciężarowym, też DAF, który wysiadł z auta - przekazał Rafał Jeżak z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Mężczyzny nie udało się uratować.

Funkcjonariusze policji ustalają przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jak podają drogowcy, zderzyły się tam dwa samochody osobowe i dwa ciężarowe. Wiadomo, że kierujący, który potrącił mężczyznę, był trzeźwy. Wypadek wpłynął na utrudnienia dla kierowców poruszających się trasą S17. - Jeden pas w kierunku Lublina jest zablokowany - poinformował Rafał Jeżak.

Utrudnienie powstało ok. 7:25, a jego przewidywany czas trwania to 3 godziny. Ruch w kierunku Lublina odbywa się lewym pasem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: TVP3 Warszawa

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: wypadek