Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Samochód dachował i uderzył w słup. Tragedia w polskiej miejscowości
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 21.06.2024 15:28

Samochód dachował i uderzył w słup. Tragedia w polskiej miejscowości

wypadek
Fot. Małopolska Policja (zdjęcie ilustracyjne)

Tragiczny wypadek w miejscowości Leszczyn (woj. zachodniopomorskie). Samochód prowadzony przez 22-letniego kierowcę najpierw dachował, chwilę później uderzył w słup energetyczny. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. 

Leszczyn. Śmiertelny wypadek. Nie żyje 22-letni kierowca

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 21 czerwca, na drodze wojewódzkiej numer 112 w miejscowości Leszczyn (pow. kołobrzeski). Około godz. 6.30 służby otrzymały informację o zdarzeniu z udziałem samochodu osobowego. Kierowca z niewyjaśnionych dotąd przyczyn uderzył w słup energetyczny.

Nie żyją dwie nastolatki. Tragedia tuż przed zakończeniem roku szkolnego

Auto uderzyło w słup, nie żyje 22-latek

Kierujący autem osobowym, zjechał ze swojego pasa ruchu, przeciął przeciwległy pas ruchu i wjechał na pobocze. Uderzył tam w betonową podstawę lampy – przekazał w rozmowie z RMF24 Karolina Seemann, oficer prasowy policji w Kołobrzegu.

Mimo szybkiej reakcji służb nie udało się uratować życia poszkodowanego kierowcy. 22-latek zginął na miejscu.

ZOBACZ: Przerażające kulisy śmierci 39-letniej Natalii. Mąż wyznał, co zrobił swojej żonie

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii

Mężczyzna podróżował sam. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, droga wojewódzka numer 112 (dawniej DK6) jest już całkowicie przejezdna. Policjanci z Kołobrzegu pod nadzorem prokuratora badają szczegółowe okoliczności zdarzenia, w którym zginął młody kierowca z powiatu kołobrzeskiego.