Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Rodzina Tomasza Komendy. 46-latek osierocił syna
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 21.02.2024 18:07

Rodzina Tomasza Komendy. 46-latek osierocił syna

Tomasz Komenda
MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Tomasz Komenda zmarł po walce z chorobą. Wiadomość na temat śmierci niesłusznie skazanego w sprawie zbrodni miłoszyckiej przekazana została w środę (21.02) przez dziennikarza Grzegorza Głuszaka z Superwizjera TVN. Ile dzieci miał Tomasz Komenda? Czy Tomasz Komenda ma żonę?

Tragiczny los Tomasza Komendy

W środę (21.02) zupełnie niespodziewanie przekazano wiadomość na temat śmierci Tomasza Komendy. 46-latek spędził w więzieniu 18 lat, mimo iż był niewinny. Dopiero po latach doczekał się sprawiedliwości i uniewinnienia.

Razem z wolnością do Tomasza Komendy przyszły wielkie pieniądze za niesłuszne skazanie. Mężczyzna nie ukrywał jednak, że odszkodowanie nie zmieni tego, co stracił. 

- Żadne pieniądze nie wynagrodzą mi tego, co straciłem. Czy to 12 czy 18 milionów, to tylko moneta. Moich lat nikt już nie wróci - powiedział swego czasu Tomasz Komenda w “Uwadze” TVN.

Nie żyje Tomasz Komenda. Znamy powód śmierci 46-latka

Czy Tomasz Komenda ma żonę i dziecko?

Po odzyskaniu wolności wydawało się, że życie Tomasza Komendy zmierza w dobrą stronę. Mężczyzna znalazł miłość i założył rodzinę z Anną Walter. Zmarły w środę 46-latek długo czekał na to, by wybranka nie widziała w nim znanego na cały kraj niesłusznie skazanego mężczyznę.

ZOBACZ: Matka Tomasza Komendy przeżywała dramat. “To tak strasznie boli”

Jak Tomasz Komenda poznał swoją przyszłą żonę? On i Anna Walter nawiązali znajomość dzięki aplikacji randkowej. Uczucie było wyjątkowo silne. Sprawy potoczyły się w ekspresowym tempie.

- U Tomka znalazłam to, czego wcześniej nie doświadczyłam, czyli miłość, szacunek i to, że liczy się z moim zdaniem, kocha mnie i moje dzieci oraz najlepiej jak potrafi się o nas troszczyć - przekazała Anna Walter w rozmowie z Faktem.

Dziecko Tomasza Komendy straciło ojca

Po śmierci Tomasza Komendy wiele osób zastanawia się, czy 46-latek miał rodzinę. Małżeństwo z Anną Walter nie przetrwało próby czasu, ale mimo wszystko mężczyzna doczekał się dziecka. Syn Tomasza Komendy przyszedł na świat w 2020 r. i otrzymał imię Filip. Wówczas wszyscy byli pewni, że narodziny dziecka Tomasza Komendy jeszcze tylko bardziej zwiążą ze sobą parę. Tak się jednak nie stało. Dziecko Tomasza Komendy zostało osierocone w wieku zaledwie 4 lat.

ZOBACZ: Schwertner: Komenda to bolesny wyrzut sumienia polskiego wymiaru sprawiedliwości

- Wszystko zmieniło się, kiedy Tomek dostał te miliony. Całymi dniami nie było go w domu. Kiedy przychodził, kończyło się kłótnią. Zaczęły się krzyki, wyzwiska. Sąsiedzi zaczęli wzywać policję. Moje dzieci zobaczyły zupełnie innego Tomka niż ten, którego poznały i do którego jedno z nich mówiło "tato" - mówiła Anna Walter w wywiadzie udzielonym “Polityce”.