zdjęcie: żona Żródło: instagram.com news4jax

Robił zdjęcie żonie w ciąży na plaży. Na drugim planie pojawił się wyjątkowy gość

29 Kwiecień 2021 Damian WitońDamian Witoń

Zdjęcie, które mąż zrobił swojej ciężarnej żonie na plaży okazało się jeszcze bardziej wyjątkowe, niż się spodziewał. Wszystko dzięki temu, że na drugim planie pojawił się wyjątkowy gość.

Wśród fotografów modne jest powiedzenie, że najlepsze zdjęcia zrobione są przypadkowe. I chociaż w rzeczywistości niektóre ujęcia, do których specjaliści długo się przygotowują, potrafią być obłędne, tak jednak fotka zrobiona przez męża swojej ciężarnej żonie nad oceanem pokazuje, że szczęście potrafi być równie istotne.

Absolutne niezwykłe zdjęcie zrobione przez męża ciężarnej żonie

Dan i Angeline Mozer są parą z Florydy, która spodziewała się dziecka. Małżonkowie chcieli uwiecznić wyjątkowy okres oczekiwania na nadejście malucha na zdjęciu. Postanowili wybrać się na pobliską plażę.

Gdy dotarli na miejsce, warunki były fantastyczne. Na oceanie było widać delikatne fale. Temperatura była bardzo przyjemna, a Angeline założyła czarnobiałą suknię, która czyniła jej ciążowy brzuch bardziej widocznym.

Dan chwycił za aparat i zaczął szukać idealnego kadru. Nagle nad taflę wody wyskoczył delfin, który potem powtórzył swoje igraszki jeszcze kilka razy.

Prokuratura prowadzi śledztwo ws. ataków na syna Beaty Szydło. Przesłuchania nawet za granicąProkuratura prowadzi śledztwo ws. ataków na syna Beaty Szydło. Przesłuchania nawet za granicąCzytaj dalej

Za pomocą ogromnego szczęścia mężczyźnie udało się uchwycić na ujęciu zarówno swoją ciężarną żonę, jak i figlarnego ssaka, który zachowywał się tak, jak gdyby sam chciał wziąć udział w sesji.

Rodzina uzyskała w ten sposób wspaniałą pamiątkę. Aż chciałoby się zobaczyć już minę malucha, który gdy nieco podrośnie, zrozumie, jak wyjątkowe jest zdjęcia, na którym był jeszcze w brzuchu mamy.

Zdjęcie zostało opublikowane na Instagramie i szybko stało się prawdziwym hitem. Polubiło je ponad 11 tysięcy osób. Pojawiło się również wiele komentarzy. Internauci gratulują parze powiększenia rodziny, a także zdobycia tak niesamowitej pamiątki z ciąży Angeline.

Niektórzy pisali, że takie zdjęcie można zrobić tylko raz w życiu. Inni śmiali się, że delfin chyba sam pozował do ujęcia. Nie wszystkie komentarze były jednak radosne i pochlebne. Pojawili się też internauci, którzy zarzucają parze, że zdjęcie jest fotomontażem.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Webniusy, Instagram

Następny artykuł