Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Przez 20 lat będzie dostawał pieniądze. Wiemy, gdzie skreślił szczęśliwe liczby
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 26.09.2023 21:10

Przez 20 lat będzie dostawał pieniądze. Wiemy, gdzie skreślił szczęśliwe liczby

Ekstra pensja
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Totalizator Sportowy poinformował o ostatnich wygranych, które padły w naszym kraju. Gracz z Polski może cieszyć się z nagrody trzeciego stopnia w Eurojackpot. Jedna osoba wygrała ponadto główną nagrodę w Ekstra Pensji.

W Rzeszowie padła wysoka wygrana w Eurojackpot

Totalizator Sportowy przekazał informacje, które ucieszyły pewnego szczęśliwca. Wyniki losowania Eurojackpot z 22 września to: 14, 24, 31, 44 i 45 oraz 7 i 11. Wysoka wygrana trzeciego stopnia (5+0) została odnotowana w Rzeszowie w punkcie Lotto przy ul. Rejtana 69.

To jak dotąd najwyższa wygrana w Eurojackpot w tym mieście, a jej wysokość to aż 1 131 362 zł. Graczowi dzięki metodzie chybił-trafił powiodło się z 5 z 50 liczb, ale do rozbicia kumulacji zabrakło mu trafnego wskazania 2 z 12 liczb.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Ogromne pieniądze nadal są w grze

Warto dać sobie szansę i udać się do kolektury Lotto, bowiem rozbić głównej puli nie udało się to nikomu w Europie. Na główną wygraną w dzisiejszym (26.09) losowaniu składa się więc aż 60 mln zł.

Organizator przypomina też o dzisiejszym losowaniu Lotto. Do wygrania są 3 mln zł i gwarantowany 1 mln zł w Lotto Plus.

Kolejny gracz może cieszyć się z Ekstra Pensji

Z kolei w sobotę (23.09) w Lublinie padła główna wygrana w Ekstra Pensji, czyli 5 tys. zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat. Szczęśliwy zakład na chybił-trafił zakupiono w kolekturze Lotto przy ul. Nadbystrzyckiej 41. To już piąta główna wygrana w Ekstra Pensji w Lublinie.

Zabawa jest bardzo prosta. Gracz typuje 5 liczb z 35 i 1 liczbę z 4. Zwiększając stawkę dziesięciokrotnie można wygrać nawet 50 tys. zł miesięcznie przez 20 lat i milion zł w Ekstra Premii. Losowania odbywają się codziennie. 

Źródło: Totalizator Sportowy