Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wielka wygrana Polaka w Eurojackpot. Mamy kolejnego milionera
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 13.09.2023 20:56

Wielka wygrana Polaka w Eurojackpot. Mamy kolejnego milionera

eurojackpot
Jakub Kaminski/East News

We wtorkowym (12.09) losowaniu Eurojackpot w Polsce padła wygrana trzeciego stopnia. Totalizator Sportowy ogłosił, w którym mieście zawarto zwycięski zakład i na jaką wygraną może liczyć szczęśliwiec. To naprawdę wielkie pieniądze.

Eurojackpot bardzo popularne w Polsce

Dzięki gigantycznym wygranym w grach Eurojackpot ta forma stała się jedną z najbardziej popularnych gier w zakładach Lotto w Polsce. Nic dziwnego, bowiem można wygrać tam niesłychanie wielkie pieniądze. Przekonał się właśnie o tym kolejny szczęśliwiec z Polski.

Szczęśliwe dla niego wyniki losowania z 12 września w Eurojackpot to: 5, 13, 43, 45, 50 oraz 1 i 10. W żadnym z europejskich krajów, w których dostępna jest gra, nie trafiono głównej wygranej.

Zespół Perfect w żałobie. Muzycy przekazali smutną wiadomość

Eurojackpot. Kolejny milioner z Polski

Pomimo braku głównej wygranej, w najnowszym losowaniu Eurojackpot padło wiele zwycięskich zakładów niższych stopni, w tym trzeciego stopnia (5+0). Jeden z nich padł w Polsce, a szczęśliwiec wzbogacił się aż o 1 960 816,70 zł.

Zakład zawarto metodą chybił trafił w punkcie Lotto, przy ulicy Wałowej 1 w Przemyślu w województwie podkarpackim. To już siódma tak wysoka wygrana w Eurojackpot, jaka padła we wrześniu bieżącego roku. Nie tak dawno gracz z Raciborska zgarnął ponad 1,3 mln zł. 

Wielka kumulacja w Eurojackpot

Najbliższe losowanie i kolejna szansa na wielkie wygrane w Eurojackpot już w najbliższy piątek 15 września, a kumulacja wynosi aż 260 milionów złotych. W jutrzejszym losowaniu 14 września można wygrać 5 mln zł, a w Lotto Plus gwarantowany 1 mln zł.

Zakłady w ramach Eurojackpot są droższe niż kupony do gry w Lotto. Jeden zakład kosztuje bowiem 12,50 zł. Na kuponie należy wybrać 5 liczb z 50 i 2 liczby z 12. Można to zrobić samodzielnie lub zagrać metodą na chybił trafił.

 

Źródło: Totalizator Sportowy