Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Pracownica Lidla pokazała świąteczną paczkę dla synka. Film podbił TikToka
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 07.12.2023 15:05

Pracownica Lidla pokazała świąteczną paczkę dla synka. Film podbił TikToka

Lidl
Goniec.pl, TikTok/joanna_wojciechowska

Okres okołoświąteczny to wyjątkowy czas dostawania prezentów i obdarowywania nimi innych. Wiele osób może wówczas liczyć także na drobne upominki dla siebie i bliskich od pracodawców, którzy nie zawsze ograniczają się tylko do lubianych przez wszystkich słodyczy. Tak jest np. w Lidlu, w którym na co dzień jako kasjerka pracuje pani Joanna. Za pośrednictwem TikToka kobieta pokazała, co w świątecznej paczce otrzymał jej malutki synek.

Lidl i Biedronka rozdają prezenty pracownikom i ich dzieciom

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi coraz więcej osób zastanawia się nad tym, jakie upominki znajdą pod choinką i jakie sami powinni wręczyć najbliższym. Okazuje się jednak, że prezenty mogą dawać nie tylko nasza rodzina i przyjaciele, ale także nasi pracodawcy. Ten zwyczaj praktykują m.in. Biedronka i Lidl.

Pracująca w pierwszej z sieci tiktokerka @niebanalnamatka już kilka dni temu pokazała, co znalazło się w jej paczce od firmy. Kobieta otrzymała słodycze, tekstylny zestaw do kuchni oraz zestaw garnków marki Gerlach. Z podarunków cieszyć mogły się także jej dzieci, dla których również przygotowano małe co nieco.

Nie trzeba było długo czekać, aby na stworzenie podobnego nagrania zdecydowała się zatrudniona w Lidlu pani Joanna. Na jej filmie widać, co dyskont przygotował dla dziecka w wieku do drugiego roku życia. Jesteście ciekawi?

Przed maturą poszła do spowiedzi. Od księdza usłyszała, że "jest naznaczona"

TikTokerka pokazała paczkę dla dziecka

Pani Joanna zrobiła w tym roku tzw. unboxing tuż przed kamerą i razem ze swoimi obserwatorami sprawdziła, na jakie podarunki może liczyć jej synek. W paczce znajdowały się 2-elementowe puzzle świnki Peppy z kolorami, kartonowa wieża do układania oraz remiza strażacka marki Playtive.

- Mój synek kocha wszystko, co związane ze strażą pożarną, więc na pewno będzie zachwycony - podkreśliła pani Joanna. Oprócz tego, kobieta wyciągnęła z pudełka matę wodną do rysowania.

Pod nagraniem nie zabrakło komentarzy

Jak to zwykle bywa, również i w tym przypadku opinie były podzielone, jednak większość z nich zdawała się mieć pozytywny wydźwięk. Sam film w ciągu tylko jednej doby obejrzano ok. 250 tysięcy razy i wielokrotnie skomentowano.

ZOBACZ: Nie wydawała klientom paragonów, w miesiąc ukradła 14 tys. zł. Kasjerce grozi 8 lat więzienia

Jedna z użytkowniczek zwróciła uwagę, że podobne paczki powinny być standardem w każdym zakładzie pracy, zamiast popularnych, ale nieco oklepanych słodyczy. Inna z kolei stwierdziła po prostu “Bardzo fajna paczka”.

Nie zabrakło także pytania o to, co od firmy dostała pani Joanna, na co kobieta natychmiast pospieszyła z odpowiedzią. - Kupony na zakupy w Lidlu o wartości 1000zł - poinformowała.

Źródło: TikTok

Tagi: Lidl Święta